RX 5500 XT 4 GB alınır mı?

PPrens

Hectopat
RX 570 4 GB ekran kartı, Ryzen 5 3600 işlemci ve anakart olarak MSI MPG B550 Gaming Edge kullanıyorum.
RX 5500 XT 4 GB olan modeli 11 ay garantili 4400 TL'ye buldum. Geçeyim mi yoksa farklı önerebileceğiniz alternatifler var mıdır?

Bence RX 6500 XT almalısın. İki kartın performans farkı çok yok ama, RX 6500 XT ileride çıkacak sürücüler ile performans arttırabilir.

Hocam o fiyata sakın alma derim ben o civarda sıfır ekran kartı bulursun daha yüksek performans alırsın.

Şu ikisi arasında kaldım verdiğiniz bilgiler ışığında. Zaten zorladım bütçeyi, 500 daha verip Tİ almak daha mı mantıklı? Yoksa Rx 6500 XT F/P olarak daha mı iyi?

Hiç zorlamayıp bunu da alabilirsin hocam kartlar arasında FPS değerlerini karşılaştır işini görürse indirimdeyken bu kartı al.
Ama arkadaşların dediği gibi ileriye dönük istiyorsan 4 GB yerine 6-8 GB arası model bulmanı tavsiye ederim acelen yoksa indirim kovala.

Şu ikisi arasında kaldım verdiğiniz bilgiler ışığında. Zaten zorladım bütçeyi, 500 daha verip Ti almak daha mı mantıklı? Yoksa RX 6500 XT F/P olarak daha mı iyi?

Ti almanız en mantıklısı aman deyim 6500 XT almayın 4 GB VRAM çok yetersiz oyunlarda VRAM yetmemesinden dolayı FPS düşüşüyle boğuşursunuz.

Geri
Yukarı