RX 5500 XT 4 GB ve 144 Hz monitör

boradenizkusu

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler,
Sapphire Pulse RX 5500 XT 4 GB ekran kartıma 144 Hz bir monitör almayı düşünüyorum, herhangi bir sorun yaşar mıyım? İnternette kimisi yırtılmalar droplar olur derken kimisi de sorun olmaz demiş ve kesin bir sonuca ulaşamadım. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bu kart ile 144fps alacağına inandığın oyunlara yöneleceksen hiçbir sorun yok.
Açıkçası CS:GO için düşünmüştüm, yoksa Control gibi oyunlarda öyle fpsleri düşünmüyorum alabileceğimi. 😀
Iyi gunler hangi oyunlari hangi cozunurlukte oynayacaksiniz?
CS:GO için almayı düşünüyordum ve internette, masasüstünde gezinirken 144hz'in akıcılığını hissetmiştim bir internet kafede, o yüzden almayı düşünüyorum.
RX 5500 XT için 144 Hz gereksiz olacaktır. 60 Hz veya 75 Hz düşünebilirsiniz.
İnternette sörf yaparken veya masaüstünde gezinirken o 144 hz akıcılığını istediğim için yönelmiştim. Şuanki monitörüm AOC e2262vw 21.5 60 hz 5 ms, değer mi 75'e geçmeme?

Açıkçası CS:GO için düşünmüştüm, yoksa Control gibi oyunlarda öyle fpsleri düşünmüyorum alabileceğimi. 😀

CS:GO için almayı düşünüyordum ve internette, masasüstünde gezinirken 144hz'in akıcılığını hissetmiştim bir internet kafede, o yüzden almayı düşünüyorum.

İnternette sörf yaparken veya masaüstünde gezinirken o 144 hz akıcılığını istediğim için yönelmiştim. Şuanki monitörüm AOC e2262vw 21.5 60 hz 5 ms, değer mi 75'e geçmeme?
Counter Strike oyniyorsaniz alinabilir.

E-spor oyunları için seçim iyi. 60 kullanıyorsan 75 bile çağ açtırır. 144 için yorum yapamıyorum bile.

Geri
Yukarı