RX 5500 XT 8 GB ETH Mining Değerleri

1 günlük güncelleme;
Saat 06:20 olduğunda 1 gündür mining yapıyor olacağım. İlk başlattığımda bilgisayarı kapattığımdan dolayı toplam 19 saattir mining yapıyorum ve anlık olarak görüntü şu şekilde;
Eki Görüntüle 866578
İnternet kesilmesinden kaynaklı olduğunu düşündüğüm kesintiler mevcut ama onun dışında şu an itibarıyla 22TL değerinde ether kazmışım. Ayrıca, ekran kartımı hiçbir şekilde yorduğumu düşünmüyorum, kart 42-43 derece sıcaklıkta çalışıyor.
Eki Görüntüle 866579gördüğünüz gibi ekran kartı 54W harcıyor. Ayrıca belirtmek istediğim bir şey var ki ben bu bilgisayarı sadece açık bırakıp mining yapmıyorum, oyun da oynuyorum aynı zamanda. Arkadaşımla birlikte LoL girerken oyunun ayarlarını en düşüğe alıp FPS'i 120'ye kilitliyorum ve 1 MH/s değer kaybetsem de bilgisayarsız sıkılmıyorum. Bilgisayarımın elektrik faturasına çok etkide bulunacağını da düşünmüyorum şu an, işlemcim boşta 5-12W arası güç harcarken oyunda 38-43W arasında gidip geliyor. Şu an tecrübe ettiğim kadarıyla çok memnunum bu mining işinden.

Merhaba ben de aynı ayarlarla kazım yapmayı denediğimde voltaj ayarları yüzündem WattMan hatası alıyorum sizce ne yapmalıyım?

Sapphire Pulse 8gb 5500xt.

Kendi ayarımı nasıl bulurum acaba?
Forumda vardı bende o kişilerden bakarak yaptım aynı kart bende de var pulse değilde nitro+ olanı var bende.Bu ayarlar benim kartın belki sana yararı olur.

Dosya Ekleri

• rx 5500 xt.jpg
    rx 5500 xt.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 129
  • rx5500  xt.jpg
    rx5500 xt.jpg
    13,8 KB · Görüntüleme: 124
  • rx5500 xt.jpg
    rx5500 xt.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 132
Hala mininge devam ediyor musunuz bilmiyorum ama MorePowerTool yazılımı üzerinden memory üst limitini kaldırıp daha yüksek OC ile 28,7 Mhs seviyelerine çıkarıyorlar bu kartı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de Amazon İngiltere üzerinden üç tane aldım bu kartın Asus Dual modelinden, aksilik olmazsa ben de yapmayı düşünüyorum aslında.

Hocam Bende de rx 5500 xt 4gb modeli var mining yapabilirmiyim? Yada yapmak mantıklı olurmu? Pc çoğunlukla kullanmıyorum çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı