5500 XT 8 GB ETH mining değerleri

Aynen Binance pool kısmı bitti lolMiner kazarken bakıyordum. Yani şimdi diyosunki cüzdan adresini doğru kayıt ettiysen. Etmemiş olsam kazım işlemi yapar mıydı? Ki resimde gösterdim baktıysan Ethermine dashboard kısmında azcıkda olsa rakamlar görünüyor. Binance'nin o dediğim yerden cüzdan adresimi kopyaladım her şeyi videodaki gibi yaptım yani video linkini gönderebilirim YouTube'den baktım.
2 haftada 0.01000 iyi bir rakam mıdır hiç anlamıyorum ama öğreneceğiz yavaştan. Çok teşekkür ederim her mesajıma cevap verip yardımcı olduğun için.
Sen de aynı işlemi mi yapıyorsun ve tek ekran kartı ile mi? Kaç mh/s değer alıyorsun.

26.8 Mh/s alıyorum ben.

0.01000 ETH yaklaşık 400 TL gibi bir şey etmekte. 2 haftada bir 400 TL alacaksın eğer 0.01 ETH yaparsan.

26.7 mh/s benim değerlerde senle eşdeğer gibi. ekran kartımız aynı mı acaba. birde aklıma bir fikir daha geldi acaba olurmu. bu kazım yaparken extradan 1 kazım daha açabiliyormuyuz lolminer den gibi. veya GPU dan değilde CPU dan kazım olabiliyormu acaba.

26.7 mh/s benim değerlerde senle eşdeğer gibi. ekran kartımız aynı mı acaba. birde aklıma bir fikir daha geldi acaba olurmu. bu kazım yaparken extradan 1 kazım daha açabiliyormuyuz lolminer den gibi. veya GPU dan değilde CPU dan kazım olabiliyormu acaba.
Hayır ekstra kazım yapamazsın.

ASUS Dual EVO 5500XT O.C.
merhabalar , 17 sinin sabahı başladım saat9 gibi. bugün 19 u an itibari ile değerleri paylaşmak istiyorum nasıl acaba iyimidir . kazım değerin biri ilk resim oyunda değil iken . diğeri ikinci resim oyunda iken rakamlar.

Dosya Ekleri

• oyunda değilken.jpg
    oyunda değilken.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 52
  • oyunda iken full detay açık.jpg
    oyunda iken full detay açık.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 39
  • Ekran görüntüsü 2021-05-19 101555.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-05-19 101555.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 42
  • Ekran görüntüsü 2021-05-19 101625.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-05-19 101625.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 43
merhabalar , 17 sinin sabahı başladım saat9 gibi. bugün 19 u an itibari ile değerleri paylaşmak istiyorum nasıl acaba iyimidir . kazım değerin biri ilk resim oyunda değil iken . diğeri ikinci resim oyunda iken rakamlar.
Gayet güzel değerler, sıkıntı yok.

Gayet güzel değerler, sıkıntı yok.
26mh/s ile kazarken bazen dikkatimi çekiyor böyle yüksek kazım rakamları göstermekte.merak ettiğim '' at pool '' dediği binance havuza kazdığı eth mi işliyor ve neden böyle yüksek rakamları gösteriyor tabi zaman geçtikçe azalıyor bu rakam. 70 lerden birsonraki 50 gibi kazım rakamı oluyor ondan snra 40 ları gösteriyor düşüyor böyle zamanla bu nedir acaba tam olarak bilgin varmı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-19 195806.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-05-19 195806.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 50

Yeni konular

Geri
Yukarı