RX 5500 XT 8 GB ETH Mining Değerleri

Stale share, stabil olmayan bir internet bağlantısından kaynaklanır. Stabil bir bağlantıya sahip misiniz?

Stale share, stabil olmayan bir internet bağlantısından kaynaklanır. Stabil bir bağlantıya sahip misiniz?
Hocam 3 gün öncesine kadar bı sıkıntı yoktu. AMD nin son guncellemesinden sonra ekran kartı ön ayarlarım kayboldu kayıt da almamıştım. Tekrardan hafif bı oc yaptım onunla mı alakalı acaba voltaj ve frekans değerleri için ne önerirsiniz xfx 5500xt 8gb 700 e düşürünce voltajı hata aliyodum bu arada onu da belirtiyim. Bu yüzden İnternetle alakası yoktur diye düşünüyorum. Az önce tekrar baktım valid yüzde 76 stale yüzde 24

Hocam selamlar ayarların hepsini yaptım ama birkaç sorum olucak,birinci olarak hala görmedi binance pool ikinci olarak shares 11 olarak gösteriyor bu görmemesiyle mi alakalı anlayamadım ve son sorum GPU kullanımı sizle aynı ayarları yapmama rağmen%99 olarak gözüküyor yardımcı olur musunuz teşekkürler şimdiden

Son düzenleme:
Femto bana instadan yazsan da bu konuyu konussak olur mu? İns: _toprakcagil

Hocam dediğniz değer ayda 900 lira yapıyor 5500xt o kadar kazabiliyor mu eğer öyleyse hemen yurtdışından sipariş vereceğim sanırsam zaten verdiğiniz değer elektrik masrafı düşülmeden düşersek ne kadar verir?

Merhabalar ben yeni başladım , şu ayarları nereden yapiyrouz birde resimini attığın uygulamanin adı ne teşekkür ederim

RX 5500 XT'yi sattınız mı? Sattıysanız da şu an kaç TL fazla para kazanabiliyorsunuz?
Sattım. Günlük ortalama 5 TL civarında daha fazla kazanıyorum. Bazen aradaki fark 7-8TL civarına yükseliyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210425-190043.png
    243,8 KB · Görüntüleme: 60
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…