RX 5500 XT 8 GB ETH Mining Değerleri

Dosya Ekleri

• IMG_20210329_202439.jpg
    IMG_20210329_202439.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 191
Kazançlardaki dengesizlik normal arkadaşlar, her yeni gün binlerce yeni ekran kartı kazıma başlıyor haliyle zorluk da artıyor, zorluk arttığı kadar eth değeri de artsa sorun olmayacak ama maalesef öyle olmuyor. Endişe etmeyin durum normal.

Kazım zorluğu arttı malasef. Benim de kazanc en az yüzde 20 civarlarinda düşmüş gibi şuanlık. Bu arada Phoenix ile alakalı sorun nedir? Açıklama vs yazmış arkadaslar ama ben de Phoenix kullanıyorum.

1 günlük güncelleme;
Saat 06:20 olduğunda 1 gündür mining yapıyor olacağım. İlk başlattığımda bilgisayarı kapattığımdan dolayı toplam 19 saattir mining yapıyorum ve anlık olarak görüntü şu şekilde;
Eki Görüntüle 866578
İnternet kesilmesinden kaynaklı olduğunu düşündüğüm kesintiler mevcut ama onun dışında şu an itibarıyla 22TL değerinde ether kazmışım. Ayrıca, ekran kartımı hiçbir şekilde yorduğumu düşünmüyorum, kart 42-43 derece sıcaklıkta çalışıyor.
Eki Görüntüle 866579gördüğünüz gibi ekran kartı 54W harcıyor. Ayrıca belirtmek istediğim bir şey var ki ben bu bilgisayarı sadece açık bırakıp mining yapmıyorum, oyun da oynuyorum aynı zamanda. Arkadaşımla birlikte LoL girerken oyunun ayarlarını en düşüğe alıp FPS'i 120'ye kilitliyorum ve 1 MH/s değer kaybetsem de bilgisayarsız sıkılmıyorum. Bilgisayarımın elektrik faturasına çok etkide bulunacağını da düşünmüyorum şu an, işlemcim boşta 5-12W arası güç harcarken oyunda 38-43W arasında gidip geliyor. Şu an tecrübe ettiğim kadarıyla çok memnunum bu mining işinden.

Güzel tüketimle güzel kazım alıyorsun.

Geri
Yukarı