RX 5500 XT 8 GB vs 4 GB

Senin verdiğin örnekte fark iki katına çıkıyor. 100'e 80 örneği verirsin normaldir ama 35'e 60 yanlış. İmzandaki kartın 1050 Ti olmadığını varsayarak doğru yönlendiriyorum seni. Oyundan oyuna yüzde değişir. Birisi %7 olur birisi %15. Mevcut piyasada fiyat farklarını da yüzdeye vurunca aynı sonuç çıkıyor. 1660 Super'e bakıp 5500 XT kötü demek, 5600 XT'ye bakıp 1660 Super'e kötü demek böyle gider bu. Arada fiyat, watt başına performans, üretici kalitesi farkı tonla şey var. Düz mantık yersiz.

Kartınla ilgili performans, sürücü sorunu yaşıyorsan da aç konu beni etiketle yardım ederim. Çünkü kullandığın kart güzel bir kart, bu kadar memnuniyetsiz olmanı anlayamadım.

Arkadaşlar 4 GB olan modelini tercih ettim. Sebebi ise 430TL sadece ileri yatırım için bence saçma geldi. Direk kartı değiştirmek daha mantıklı geldi ileride. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar 4 GB olan modelini tercih ettim. Sebebi ise 430TL sadece ileri yatırım için bence saçma geldi. Direk kartı değiştirmek daha mantıklı geldi ileride. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Hayırlı olsun şimdiden. 430 TL büyük bir farktı iyi yapmışsın. Son sürücüyü buradan indirirsin.

Programda da "Oyun" kısmında güzel ayarlar oluyor deneyip farklarına bakabileceğin.

Screenshot_2.png

Yeni konular

Geri
Yukarı