RX 5500 XT alınır mı?

Bütçe
1800
RX 570'den RX 5500 XT'ye geçmek çok mantıklı bir hareket değil, bütçeyi biriktirip en azından 1660 Super'e geçin.
"En azından" dediğiniz kartla düşündüğüm kart arasında en az 700 lira var. Zaten çok fark yaratsın istemiyorum. Biraz aldığım fps artsın ve güncelliğini koruyan bir kart olsun istiyorum.

5500 XT alınır ama 8 GB olan modeli alınır.
Normalde Mech modellerini önermiyorum ama 5500 XT'nin çok ısınacağını sanmam.
Bütçeyi aşamıyorsanız bunu öneririm:

"En azından" dediğiniz kartla düşündüğüm kart arasında en az 700 lira var. Zaten çok fark yaratsın istemiyorum. Biraz aldığım fps artsın ve güncelliğini koruyan bir kart olsun istiyorum.
Dostum bu iyi bir neden değil, ödediğin paraya değecek bir performans artışı olmayacak. Kartın ''güncel'' olmasının da pek bir gideri yok. Dediğim gibi biraz daha para biriktirip bunları tercih et:

İndirimleri takip ederek bütçene yakın bir kart bile elde edebilirsin bence.

Dostum bu iyi bir neden değil, ödediğin paraya değecek bir performans artışı olmayacak. Kartın ''güncel'' olmasının da pek bir gideri yok. Dediğim gibi biraz daha para biriktirip bunları tercih et:

İndirimleri takip ederek bütçene yakın bir kart bile elde edebilirsin bence.
Şu an ekran kartı için bu kadar bütçe ayırmak istemiyorum. Almam gereken başka parçalar da var. Ama dediğin gibi indirim takip edebilirim bir süre.

Geri
Yukarı