RX 5500 XT CS:GO görüntüde noktalar

Deniz karaman

Hectopat
Yer
Ankara /Keçiören
Daha fazla  
CS:GO'da silah yarışında böyle bir problem var. Sizce bunun cözümü nedir? Ekran kartı RX 5500 XT 8 GB.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    770,7 KB · Görüntüleme: 98
Surucunuzu kaldirip en son surumu yukleyin. Oyunun dosyalarini dogrulayin.

Surucunuzu kaldirip en son surumu yukleyin. Oyunun dosyalarini dogrulayin.

Oyun dosyalarını doğrular mısın? Ekran kartının sürücüsünü DDU ile kaldırıp güncel sürücüyü yükler misin?
oyun dosyasını doğruladım eksik dosya çıktı ,yükledim fakat yine aynı hata devam ediyor . bir de gözüme şöyle bir şey çaptı ekran kartı driveri amd de 456 mb son driver fakat bende ki de son driver olmasına rağmen 236 mb

Sürücünüzü DDU ile kaldırıp en güncel sürücüyü kurun.
Dedigim gibi DDU ile surucunuzu kaldirip altta verdigim yerden en son surumu kurun. Hata devam ederse soyleyin.

Sorun çözüldü mü?
Merhabalar ddu ile sildim geri yükledim fakat sorun devam etmekte . Steam ile iletişime geçtim fakat daha henüz bir bilgi gelmedi .

Merhabalar sorunun çözümü şuan da bulunmamaktadır. Steam desteğe başvurdum . Onların yardımları da işe yaramadı . En sonunda oyun geliştiricilere ileteceklerini söylediler . Yeni gelen güncelleme ile çözülebilir yada yeni gelen ekran kartı güncellemesinde düzelir. Sisteminizi söyleye bilir misiniz ?
Ben de bu sorunu yaşıyorum, çözdün mü?
Merhabalar sorunun çözümü şuan da bulunmamaktadır. Steam desteğe başvurdum . Onların yardımları da işe yaramadı . En sonunda oyun geliştiricilere ileteceklerini söylediler . Yeni gelen güncelleme ile çözülebilir yada yeni gelen ekran kartı güncellemesinde düzelir. Sisteminizi söyleye bilir misiniz ?
Ben de bu sorunu yaşıyorum, çözdün mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı