RX 5500 XT için 500W PSU yeterli midir?

Ne gibi şikayetler var?
Her sitede olabilir, biraz şans işi ama güvenilir yani. Sorun olmaz.

O kasanın da hava akışı kötü. Ekran kartı da çift fanlıya göre daha fazla ısınacaktır doğal olarak.

Birisi Gamepower diğeri Corsair. Kaliteli bakımından karşılaştırma yapmak pek doğru olmaz ama evet, hava akışı bakımından çok iyi olduğu söylenemez.
Diğer sisteme göre çok daha iyi zaten. Yine bu ayarda başka sistem varsa olabilir ama bulamadım.

Birisi Gamepower diğeri Corsair. Kaliteli bakımından karşılaştırma yapmak pek doğru olmaz ama evet, hava akışı bakımından çok iyi olduğu söylenemez.
Diğer sisteme göre çok daha iyi zaten. Yine bu ayarda başka sistem varsa olabilir ama bulamadım.
Bütçeyi arttıramıyor olduğundan bu ikisinden birini tercih etmesi makul.

Bütçeyi arttıramıyor olduğundan bu ikisinden birini tercih etmesi makul.

Ön sayfada farkları yazmıştım.
Bütün bileşenler daha iyi, diğer sistemi almak için bir neden göremiyorum.
Belki tek eksik noktası kartın tek fanlı olması olabilir ama çok sorun olacağını düşünmüyorum. Onun dışında gayet mantıklı bir sistem.

Bana nedense İncehesap'ta ki sistem çok uyun geldi. O yüzden onu düşünmeye başladım.

Hocam zaten işlemciyi değiştirdin 1600 ile. Benim attığım sistemde işlemci AF modeli daha iyi.
Ek olarak PSU'yu değiştirdin zaten 7200 lira oldu. Aynı fiyattalar işte.
Anakart B450 değil, RAM tek kanal 8 GB. SSD M.2 değil aynı zamanda kaliteli de değil.
Nasıl daha uyguna gelebilir anlamadım.
Birinin kasası Corsair diğer Gamepower. Karşılaştırmaya bile gerek yok.

Ön sayfada farkları yazmıştım.
Bütün bileşenler daha iyi, diğer sistemi almak için bir neden göremiyorum.
Belki tek eksik noktası kartın tek fanlı olması olabilir ama çok sorun olacağını düşünmüyorum. Onun dışında gayet mantıklı bir sistem.

Hocam zaten işlemciyi değiştirdin 1600 ile. Benim attığım sistemde işlemci AF modeli daha iyi.
Anakart B450 değil, RAM tek kanal 8 GB. SSD M.2 değil aynı zamanda kaliteli de değil.
Hocam bilmiyorum Rx 5500 XT olduğu için öyle gelmiş olabilir ama bakacağım.

Gaming gen trdeki cidden daha uyguna geliyor ben de baktim niye o kadar uygun bir şey vardir hocam onda 8+8 M.2 SSD falan var ve cok uygun🤔

Yeni konular

Geri
Yukarı