RX 5500 XT ile ravencoin kazılır mı?

Aynı ayarlarda 8 mh değeri alıyorum. Bunun sebebi nedir? Bir de kendi ekran kartıma uygun en iyi ayarı nasıl bulabilirim acaba?
Aynı ayarlarda 8 mh değeri alıyorum. Bunun sebebi nedir? Bir de kendi ekran kartıma uygun en iyi ayarı nasıl bulabilirim acaba?

Ekran kartı profiliniz oyunda kalmış olabilir mi?

Evet hala aynı ayarlardayım.
10mh/s civarında geziyordu benim ayarlarımda sadece vram oc yapmıştım 50w civarı tüketimi vardı. Şu anda sizin ayarlarınızda 13.5mh/s değerlerini almaya başladım. Güç tüketimi 80w'a çıktı sizce fazladan 30w harcamaya değer mi?
1617449097344.png

GPU frekans ayarlarında p1'i siz nasıl 500e düşürdünüz hocam bende düşmüyor en az 800'de kalıyor.

Zaten öyleymiş. Yapabileceğim başka bir şey var mı acaba?

MSI Afterburner tarzı uygulamalar varsa kaldırabilirsiniz aklıma başka bir şey gelmiyor.
10mh/s civarında geziyordu benim ayarlarımda sadece VRAM OC yapmıştım 50W civarı tüketimi vardı. Şu anda sizin ayarlarınızda 13.5mh/s değerlerini almaya başladım. Güç tüketimi 80W'a çıktı sizce fazladan 30W harcamaya değer mi?
Eki Görüntüle 955338
GPU frekans ayarlarında p1'i siz nasıl 500e düşürdünüz hocam bende düşmüyor en az 800'de kalıyor.

Hangi marka ekran kartını kullanıyorsunuz.
Benimki MSI 5500XT Mech modeli belki o yüzden bir farklılık oluyordur.
30W konusuna gelirsek sizin bileceğiniz bir şey.

MSI Afterburner tarzı uygulamalar varsa kaldırabilirsiniz aklıma başka bir şey gelmiyor.

Sapphıre Pulse RX 5500XT 4GB

Ne yaparsam yapayım 9 mh değerini geçemedim. Yardımcı olacak biri var mı acaba?

Nbminer kullanıyorum. Bundan kaynaklı olabilir mi?
10mh/s civarında geziyordu benim ayarlarımda sadece VRAM OC yapmıştım 50W civarı tüketimi vardı. Şu anda sizin ayarlarınızda 13.5mh/s değerlerini almaya başladım. Güç tüketimi 80W'a çıktı sizce fazladan 30W harcamaya değer mi?
Eki Görüntüle 955338

Sizin eski ayarlarınızı atabilir misiniz acaba? Yazsanız da olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı