RX 5500 XT ile Ryzen 5 1500X darboğaz yapar mı?

AntenOS

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle merhabalar,

Ryzen 5 1500X ile RX 5500 XT 8 GB darboğaz yapar mı? Yapmaz diye düşünüyorum ama yine de emin olmak istiyorum. İşlemciye azcıkta olsa O.C yapacağım.

@kino hocam aynı ikiliyi kullanıyorsunuz en iyi sonuç sizden çıkacaktır. "Özellikle Cyberpunk 2077'nin sonuçlarını merak ediyorum."

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhabalar,

Ryzen 5 1500X ile RX 5500 XT 8 GB darboğaz yapar mı? Yapmaz diye düşünüyorum ama yine de emin olmak istiyorum. İşlemciye azcıkta olsa O.C yapacağım.

@kino hocam aynı ikiliyi kullanıyorsunuz en iyi sonuç sizden çıkacaktır. "özellikle Cyberpunk 2077'nin sonuçlarını merak ediyorum."

Yapmaz fakat ileride Ryzen 5 2600 3600 3500X takarsan tadından yenmez.

Öncelikle merhabalar,

@kino hocam aynı ikiliyi kullanıyorsunuz en iyi sonuç sizden çıkacaktır. "Özellikle Cyberpunk 2077'nin sonuçlarını merak ediyorum."

Kanalımdan tüm oyun testlerini izleyebilirsin. OC yapma ihtiyacı da duymuyorum 3600Mhz yetiyor. Rekabetçilerde beki biraz geri çeker ama tekli çekirdek gücü olarak güzel bir 1. nesil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kanalımdan tüm oyun testlerini izleyebilirsin. OC yapma ihtiyacı da duymuyorum 3600Mhz yetiyor. Rekabetçilerde beki biraz geri çeker ama tekli çekirdek gücü olarak güzel bir 1. nesil.

Warzone gibi işlemciyi içen bir oyunda sorun oluşturur mu peki? 3.9 GHz olarak kullanmayı düşünüyorum işlemciyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı