RX 5500 XT mining değerleri ve 1 günlük kazanç

Hocam ben de 5500XT ile kazım yapıyorum da, VRAM kullanımı yüzde 66 sende nasıl?

Hocam merhabalar VRAM kullanımı yüzde 64 olarak gözüküyor şu anda fakat pek memnun değilim şu anki getiriden neden böyle oldu anlamadım kazanç çok düşük.
@suhan07 Anlık VRAM kullanımım %62, GPU kullanımım %99.
Şuanda tam 36 saat oldu ve kazanç 3.20 dolar gözüküyor
@suhan07 anlık VRAM kullanımım %62, GPU kullanımım %99.

Şu anda tam 36 saat oldu ve kazanç 3.20 dolar gözüküyor.
Doğru, bellek hızı arttırıldığında kazım değeri yükseliyor ancak bu kartın normal kazım değeri 24.5, bellek hızı yükseltildiğinde 26.7 civarına çıkıyor. Radeon ayarlarından izin verilen en yüksek değere alındığında sorun yaşanmıyor pek, stabil oluyor genelde.
@batuhanylrm1 DDU ile sürücü silip eski sürücüyü yükleyebilirsiniz. Ben yeni sürücüyü yüklediğimde bir sorunla karşılaşmadım.

Şu anda hiçbir şey yapmadım ama LoL girip 80 FPS'de gayet güzel oynayabiliyorum fakat CS:GO girmeyi denedim daha açılış ekranında 9-11 FPS gibi bir değer alıyorum aşırı kasılma var sende de öyle mi?

Şu anda hiçbir şey yapmadım ama LoL girip 80 FPS'de gayet güzel oynayabiliyorum fakat CS:GO girmeyi denedim daha açılış ekranında 9-11 FPS gibi bir değer alıyorum aşırı kasılma var sende de öyle mi?

Ben bugün Valorant denedim en düşük ayarlarda 70FPS oynanıyor ama anlık droplar oluyor. UV ayarlarını artırırsam düzelir gibime geliyor ama bu şekilde de rekabet girmediğim sürece arada bir oyun oynamak için iş görüyor.

Ben bugün Valorant denedim en düşük ayarlarda 70FPS oynanıyor ama anlık droplar oluyor. UV ayarlarını artırırsam düzelir gibime geliyor ama bu şekilde de rekabet girmediğim sürece arada bir oyun oynamak için iş görüyor.

Vallahi LoL oynattı da CS:GO oynatmıyor anlamadım sebebini ama getiri düşük üzücü.

Mining yapan sayısı artıyor bu durumda kripto paraların değeri yükselmez, sabit kalır ya da düşerse gelir azalır. Mining genelde en fazla 2-3 ay kar yaptırır sonra geri dönüş süresi 1 yılı geçer. Uzun süreli yapılırsa ve kazdıklarınızı satmayıp bekletirseniz çok yüksek kar elde edebilirsiniz.

Sizde neden böyle olduğunu bilmiyorum ancak ben LoL ve Valorant oynarken en düşük ayarlarda 144FPS sabit alabiliyorum mining açıkken.

Mining yapan sayısı artıyor bu durumda kripto paraların değeri yükselmez, sabit kalır ya da düşerse gelir azalır. Mining genelde en fazla 2-3 ay kar yaptırır sonra geri dönüş süresi 1 yılı geçer. Uzun süreli yapılırsa ve kazdıklarınızı satmayıp bekletirseniz çok yüksek kar elde edebilirsiniz.

Sizde neden böyle olduğunu bilmiyorum ancak ben LoL ve Valorant oynarken en düşük ayarlarda 144FPS sabit alabiliyorum mining açıkken.

Vallahi bırakmayı düşünüyorum aslında.

Bende anlamadım @w. D gaster neden kasılıyor anlam veremiyorum.
@W. D gaster, hocam rahatsız ediyorum da Ethermine üzerinden para ne zaman çekilebiliyor. Yani illa belirttiği gibi 1200 küsur TL kazanınca mı aktarıyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı