RX 5500 XT PC vs PS5

Loreaays

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bir konuda kararsız kaldım ve sormak istedim sizce 3000 TL'ye (bir şekilde 3000'e alabiliyorum gibi düşünün uzun konu) PS5 mi almalıyım yoksa 5500 TL'ye RX 5500 XT'li falan bir masaüstü PC mi? Bu arada ekstra iş için bilgisayar diyecek olursanız bir laptopum var ama oyun oynatmıyor. Siz olaya oyun olarak bakın. PS5'in oyunlarını başka bir PS ile kardeşlik açıp öbürüne geçireceğim yani cevap yazarken oyunlar pahalı işini boş verin yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben bir konuda kararsız kaldım ve sormak istedim sizce 3000 TL'ye (bir şekilde 3000'e alabiliyorum gibi düşünün uzun konu) PS5 mi almalıyım yoksa 5500 TL'ye RX 5500 XT'li falan bir masaüstü PC mi? Bu arada ekstra iş için bilgisayar diyecek olursanız bir laptopum var ama oyun oynatmıyor. Siz olaya oyun olarak bakın. PS5'in oyunlarını başka bir PS ile kardeşlik açıp öbürüne geçireceğim yani cevap yazarken oyunlar pahalı işini boş verin yani.
Ben olsam 3k tl ye Ps5 alıp geri kalan 2.5k tl ile ise oyun alırım.

3000TL'ye aldığım PS5'yi 8K ya satıp stoklar gelince RTX 3000 serisi PC toplardım. Peki niye PC alıyorum? Çoğu arkadaşımda PS5 ya da PS4 yok. Tek başıma PS oyunu oynayacağıma düşük ayarda arkadaşlarım ile oynarım. Zaten alacağın sistemde düşük ayarlarda da oynamayacağın için sıkıntı yok. Kişiye göre değişir tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı