RX 5500 XT sistem RDR2 kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Herkese merhaba. Sorum başlıktaki gibi sistemimin tam halini de yazacağım aşağıya. RDR2 Epic Games'te şu anda tüm indirimlerle birlikte 140 TL falan bu sistemimle orta grafik ayarlarında tahmini kaç FPS alırım sizce? Bir de son olarak RDR2'nin şu anda PC kapladığı güncel boyutu ne kadar?

Sistemim: AMD Ryzen 5 3500 / ASUS Prime B450M-K II / ASUS Dual RX 5500 XT OC 8 GB EVO / XPG 16 GB RAM / SanDisk Ultra 500GB M.2 SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
@kino aynı kartla zamanında Hardware Unboxed'ın önerdiği ayarlarla bile ortalama 1080P@60FPS rahat elde edebiliyordu, hatta o ayarlardan hariç kendi optimum önerdiğim ve kullandığım seçeneklerle 70-80 FPS aralığında değerler alman çok olası. İstersen onları da ek olarak aşağıya paylaşabilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
@kino aynı kartla zamanında Hardware Unboxed'ın önerdiği ayarlarla bile ortalama 1080P@60FPS rahat elde edebiliyordu, hatta o ayarlardan hariç kendi optimum önerdiğim ve kullandığım seçeneklerle 70-80 FPS aralığında değerler alman çok olası. İstersen onları da ek olarak aşağıya paylaşabilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Çok memnun olurum dostum ayarlarını paylaşırsan 👍 Oyunu oynamayı çok istiyorum fakat düşük FPS almaktan korkuyorum 😄

Çok memnun olurum dostum ayarlarını paylaşırsan 👍 Oyunu oynamayı çok istiyorum fakat düşük FPS almaktan korkuyorum 😄

Videolarımda ayarları gösteriyordum şurada 1.33'den itibaren de görebilirsin ona göre uygula aynısını.

Oyunu rahat oynarsın, önce kino'nun videosundaki ayarları uygula daha sonra tatmin olmazsan benim ayarlarımı uygulayabilirsin, şahsen daha optimum bir görsel kalite & performans sunuyor benim ayarlar, tabii benim sistemde böyleydi belki sende farklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı