RX 5500 XT sistemde Valorant performansı düşük

İşletim sistemi
Windows 10

Lemieux

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, sistemim şöyle;
  • RX 5500XT 4 GB,
  • 8 GB RAM,
  • i3 10100F.
Valorant'ı en düşük ayarlarda oynuyorum ve aldığım FPS değerleri 150-210 arası değişiyor.
Son birkaç gündür oyuna girdiğimde ise 100 FPS'nin üstüne çıkmıyor. PC kapatıp açınca tekrar FPS düzelmişti fakat şu an ne yapsam da düzeltemedim.
Bu güncelleme ile gelen bir sorun mu acaba? (Kimsede duymadım veya görmedim.) Başka bir şeyden mi kaynaklı?

• RX 5500XT 4 GB,
  • 8 GB RAM,
  • i3 10100F.
Valorant'ı en düşük ayarlarda oynuyorum ve aldığım FPS değerleri 150-210 arası değişiyor.
Son birkaç gündür oyuna girdiğimde ise 100 FPS'nin üstüne çıkmıyor. PC kapatıp açınca tekrar FPS düzelmişti fakat şu an ne yapsam da düzeltemedim.
Bu güncelleme ile gelen bir sorun mu acaba? (Kimsede duymadım veya görmedim.) Başka bir şeyden mi kaynaklı?
16 ram yap.

• RX 5500XT 4 GB,
  • 8 GB RAM,
  • i3 10100F.
Msi Afterburner ile GPU sıcaklığı, CPU sıcaklığı, FPS, Ram kullanımı CPU ve GPU kullanımı gibi değerleri test edip ekran görüntüsü alır mısın? Daha sonrasında buraya at ve kontrol edelim.

BIOS içerisinden X.M.P profili açık mı, RAM'lerini tam frekansta kullanabiliyor musun bunları da kontrol et.

Yeni konular

Geri
Yukarı