RX 5500 XT sürücü kendiliğinden silindi

Vegas

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, en güncel sürücüyü kullanıyordum. Bilgisayarı kapattım 2 saat kadar sonra açtığımda sürücü silinmişti. İlk defa başıma böyle bir şey geliyor, bu neden olabilir?

1631554570720.png

1631554581041.png

Merhaba, en güncel sürücüyü kullanıyordum. Bilgisayarı kapattım 2 saat kadar sonra açtığımda sürücü silinmişti. İlk defa başıma böyle bir şey geliyor, bu neden olabilir?

Eki Görüntüle 1165169

Eki Görüntüle 1165171

Sürücüyü geri döndürüne tıklayın olmazsa sürücüyü otomatik günceleştirin olmadıysa sürücüyü indirdiginiz yerden yine indirin kurun.

Direkt mi silinmiş yoksa çökmüş mü? Tekrar yükle acaba Windows kendince AMD sürücüsü yüklerken rastgele mi sildi, çünkü daha önce başkalarını olduğunu duymuştum. Windows Update sekmesinde "AMD" diye başlayan bir seçenek varsa kaldır onu.
Evet sanırım Windows sayesinde oldu. Çünkü AMD Software açtığımda başka bir sürücü güncellemesi bekleniyor tarzı bir mesaj veriyor.

@Vegas Windows Update durdurmak gerekiyor. Görev yöneticisi - hizmetler sekmesinden bir bak istersen sağ tıklayıp kapatabilirsin.
Bunu yapamadım farklı bir işim çıkmıştı geldim. Windows Update bitmiş yeniden başlatmamı istedi. Yeniden başlat dedim PC geri açıldığında sürücü geri gelmişti. Ne yapayım sizce silip tekrar mı kurayım yoksa devam mı edeyim?

1631556761336.png

Yeni konular

Geri
Yukarı