RX 5500 XT tak çıkar yapmak FPS düşmesine yol açar mı?

Kronik sorunlu bir SSD modeli olarak geçiyor. Farklı bir SSD veya depolama aygıtı ile oyun performansını denemeniz mümkün müdür?

Kronik sorunlu bir SSD modeli olarak geçiyor. Farklı bir SSD veya depolama aygıtı ile oyun performansını denemeniz mümkün müdür?

Hocam benimki bu değil bu SanDisk 500 GB Ultra 3D SDSSDH3N-500G-G25 M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hocam sizce sorun kartta olabilir mi tekrar diğerini denemeye gerek var mı?

Tak - çıkar ile alakalı değildir. Ya sürücüdendir, ya da darboğaz oluyordur. Diğer bileşenler de etkendir. Tam sistem belirtirseniz kesin bir şey diyebiliriz.

Bu konuların çoğu bana göre algıda seçicilik problemi. Oyunlar çok dinamik bir haritada darboğaz olur diğerinde olmaz ya da atıyorum bir haritada 10 oyuncu vardır başka bir oyun modunda aynı haritaya 30 oyuncu koyuyorlardır FPS farkı olur vb...

Bir sorun olsa bile kartı çıkar tak yapmaktan kaynaklanacağını düşünmüyorum. Olsa olsa BIOS sıfırlanmıştır, Bu yüzden XMP kapanmıştır. Prebuilt sistem alanlar genelde bunu yaşıyor.

Ultra serisinde herhangi bir sorun yok diye biliyorum. Ben plus serisidir diye düşündüm, kusuruma bakmayın.

Başka bir etken aklıma gelmiyor hocam.
Hocam çok sağolun. Dediğim gibi kartta sorun olabilir mi ? Tekrar diğerini denemeye gerek var mı?
Bu konuların çoğu bana göre algıda seçicilik problemi. Oyunlar çok dinamik bir haritada darboğaz olur diğerinde olmaz ya da atıyorum bir haritada 10 oyuncu vardır başka bir oyun modunda aynı haritaya 30 oyuncu koyuyorlardır FPS farkı olur vb...

Bir sorun olsa bile kartı çıkar tak yapmaktan kaynaklanacağını düşünmüyorum. Olsa olsa BIOS sıfırlanmıştır, Bu yüzden XMP kapanmıştır. Prebuilt sistem alanlar genelde bunu yaşıyor.
Hocam o ne? Tam anlamadım eğer önemli ve kesin bir şey ise anlatsanız çok sevinirim.

Geri
Yukarı