RX 5500XT 4GB vs 1650Super vs RX 580 8GB

1650 Super kullanıcısıyım. World of Tanks full grafiklerde 110-140 fps aldım. World Waz Z full grafiklerde 80-100 fps aldım. Call of Duty Warzone full grafiklerde 90'ın altına düşmedi. Yalnız soğutma açısından kart beni çok mutlu ediyor. Kart ısınmıyor. Saatler boyu oyun oynadım 56 dereceyi bir kez gördüm. Kasa içi hava sirkülasyonu da çok önemli. Bunu almasaydım ben de rx5500 alacaktım. Son anda bunu aldım.
Kardes sence hangisini almalıyım 4gb r5500mu
Ben indirimde msi rx5500 4gb aldım araştırdığımda uygun fiyata tercih edilebilecek bir ürün. Eğer fiyatı uygunsa tercih edebilirsiniz .
Kardesim bi indirim var itopyada 2 oyun +rx5500xt 4gb 1250 tl oyunlarin degeri 500 u buluyor napmaliyim 1650s le arasinda kaldım :(

Bence çoğu kişide aynı fikirde evet r5500 iyi bir ürün ancak içine sinmesi önemli ben son anda indirim yakaladığım için aldım. Gb konusunda bir sorun yoksa senin için alabilirsin. Ben 8 gb almak istiyordum ama denk getiremedim. Ürünün linki var mı?

Bence çoğu kişide aynı fikirde evet r5500 iyi bir ürün ancak içine sinmesi önemli ben son anda indirim yakaladığım için aldım. Gb konusunda bir sorun yoksa senin için alabilirsin. Ben 8 gb almak istiyordum ama denk getiremedim. Ürünün linki var mı?

Ben 1290 TL’ye aldım. Burda açıkçası uzun vadede hangisi daha yararlı ona bak bence. İndirimleri takip edip bu şekilde uygun bir ürün düşürebilirsin eğer çok acil değilse. Benim vaktim kalmamıştı ani geliştiği için tercih ettim. Ama yukarıda da söylediği gibi aralarında çok uçurum yok. Oyunlar ve fiyattan dolayı daha makul görünüyor rx5500.

Ben 1290 TL’ye aldım. Burda açıkçası uzun vadede hangisi daha yararlı ona bak bence. İndirimleri takip edip bu şekilde uygun bir ürün düşürebilirsin eğer çok acil değilse. Benim vaktim kalmamıştı ani geliştiği için tercih ettim. Ama yukarıda da söylediği gibi aralarında çok uçurum yok. Oyunlar ve fiyattan dolayı daha makul görünüyor rx5500.
Uzun vadeli kullanmayacagim max 1,5sene

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı