Çözüldü RX 5500XT 8 GB Ekran kartı bostayken %100 calısıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Okay many

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar efenım, ekran kartım RX 5500XT 8 GB kartım bostayken yuzde 75 ıla 100 arası gıdıp gelıyor. Herhangı bır uygulama acık degıl AE de profesyonel edıt yapıyordum herhangı bır vıdeo effeksız olarak attıgım halde on ızleme almıyor ve bır suru şey ındırmıstım galıba vırus gırmıs olabılır mı? Altta resımlerdede gorebılırsınız, ne yapmam lazım lutfen soyler mısınız?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (42).png
    Ekran Görüntüsü (42).png
    263,4 KB · Görüntüleme: 37
  • Ekran Görüntüsü (37).png
    Ekran Görüntüsü (37).png
    269 KB · Görüntüleme: 32
  • Ekran Görüntüsü (38).png
    Ekran Görüntüsü (38).png
    270,5 KB · Görüntüleme: 32
  • Ekran Görüntüsü (39).png
    Ekran Görüntüsü (39).png
    265,4 KB · Görüntüleme: 29
  • Ekran Görüntüsü (40).png
    Ekran Görüntüsü (40).png
    142 KB · Görüntüleme: 38
  • Ekran Görüntüsü (41).png
    Ekran Görüntüsü (41).png
    267,7 KB · Görüntüleme: 42
Çözüm
Hocam Malwarebytes ile tarama yapar mısınız? Ben mining virüsünden şüphelendim.
Daha önce de forumda bir arkadaş aynı sorunu yaşadı. Onda virüs çıktı. Büyük ihtimalle sizde de aynı sorun var. Bir tarama yapın.
Daha önce de forumda bir arkadaş aynı sorunu yaşadı. Onda virüs çıktı. Büyük ihtimalle sizde de aynı sorun var. Bir tarama yapın.

Çözüm

Ayn hocam bende o hani başka ekran kartlarından internet üzerinden minig yapanlar var ya onlar gibi olmasından şüpheleniyorum ve Malwarebytes nedir ve ücretsizmi ve yararı nedir, yüksek ihtimallede ben bir şey indirirken virüs bulaşmış olabilir.

PC kapattım yaklasık 1 saat bekledım kapalıydı az once açtım ve bu karsıma geldı reddettım ındırmedım kesın vırustur bu.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (43).png
    Ekran Görüntüsü (43).png
    261,9 KB · Görüntüleme: 29
  • Ekran Görüntüsü (44).png
    Ekran Görüntüsü (44).png
    250,4 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Ayn hocam bende o hani başka ekran kartlarından internet üzerinden minig yapanlar var ya onlar gibi olmasından şüpheleniyorum ve Malwarebytes nedir ve ücretsizmi ve yararı nedir, yüksek ihtimallede ben bir şey indirirken virüs bulaşmış olabilir.

PC kapattım yaklasık 1 saat bekledım kapalıydı az once açtım ve bu karsıma geldı reddettım ındırmedım kesın vırustur bu.

Hocam Malwarebytes antivirüs programı. Ücretsiz. İndirip tarama yapın sorun çözülür büyük ihtimalle.

Merhabalar efenım, ekran kartım RX 5500XT 8 GB kartım bostayken yuzde 75 ıla 100 arası gıdıp gelıyor. Herhangı bır uygulama acık degıl AE de profesyonel edıt yapıyordum herhangı bır vıdeo effeksız olarak attıgım halde on ızleme almıyor ve bır suru şey ındırmıstım galıba vırus gırmıs olabılır mı? Altta resımlerdede gorebılırsınız, ne yapmam lazım lutfen soyler mısınız?

Hocam işlemler kısmında ekran kartını hangi programın kullandığını görüyor musunuz?

Evet benim de başıma gelmişti malware yüklemek en iyi çözüm.

Teşekkürler sorunum cozuldu ve artık yenı editler cıkarabılıyorum.

Geri
Yukarı