RX 5500XT 8GB ile GTX 1660 takas edilir mi?

Kafa kafaya takas zarar ettirir. 5500 XT 8 GB hem daha iyi mining performansına sahip hem de oyunlarda geri kalır yanı yok. Sahibinden.com'a koy çok rahat satıp istediğin 1660'ı alırsın, cebine de para kalmış olur.
Hocam herkes sat elinde para kalır öyle alırsın diyor ama ben ilan koyduğumda nedense mesaj atan bile olmuyor. Mesaj atanlar sürekli "3500 olur mu, 3750 de geleyim alayım" tarzında yazıyor. Ne yaptıysam benim kartı almak isteyenini görmedim hala.

Hocam herkes sat elinde para kalır öyle alırsın diyor ama ben ilan koyduğumda nedense mesaj atan bile olmuyor. Mesaj atanlar sürekli "3500 olur mu, 3750 de geleyim alayım" tarzında yazıyor. Ne yaptıysam benim kartı almak isteyenini görmedim hala.

Çeşitli sitelere koy fiyatı da 5000 TL yaz direkt elbet dönen olur. 8 GB olduğu da belli olsun, ben koyduğumda günde 4-5 kişi mesaj atıyordu.

Çeşitli sitelere koy fiyatı da 5000 TL yaz direkt elbet yazan olur. 8 GB olduğu da belli olsun.
Hem Letgo hem de Sahibinden'e koydum, fiyatı da 5000TL olarak yazdım zaten. Hiç yazan olmadı hala. Letgo üzerinden 57 görüntülenme 1 favori var sadece. Sahibinden üzerinde de 1 mesaj geldi, o da "3750 olur mu?" yazmış.

Hem Letgo hem de Sahibinden'e koydum, fiyatı da 5000TL olarak yazdım zaten. Hiç yazan olmadı hala. Letgo üzerinden 57 görüntülenme 1 favori var sadece. Sahibinden üzerinde de 1 mesaj geldi, o da "3750 olur mu?" yazmış.

Hafta sonu gelir mesajlar. 100-200 TL kırpabilirsin fiyatı sırf denemek için. 1660 ile takas edeceğine hiç satma o zaman daha iyi. 5500 XT 8 GB her zaman para edecek bir kart.

Eksik bir şeyler yapıyorsunuz bence, ben RX 590 ile undervolt yaparak 29 MH/s kazıyorum. Sizin kartın benden daha fazla kazması lazım.
Hocam undervolt+overclock ile ben de 27MH/s alıyorum, 54W güç harcıyor sistem. Daha fazlası için vBIOS modlamam gerekiyor, o da oyun oynarken pek stabil olmuyor. Yoksa 29MH/s görmüşlüğüm var.

Yeni konular

Geri
Yukarı