RX 5500XT hangi karta denk?

Aynı kanalın 2 ay önce yaptığı test var. Israrla 2019 testini paylaşıyorsunuz, o zamanlar kartın doğru düzgün sürücüsü bile yoktu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FurMark testinde 20.11.2 ile beraber 5 FPS artış oldu ben denediğimde. Bazı oyunlarda bayağı hissediliyor ama hepsinde değil.

Yoğun anımda arkadaşa yardımcı olabilmek için bulabildiğim videoyu attım daha düzgün bir üslupla ifade edebilirdin bunu.

4 GB versiyonu 1650S.
8 GB versiyonu 1660-1660S arası.
valla ben onu düz RTX 2060 diye biliyorum

Evet merak ettigim bu hangi kartlardan iyi hangi kartlara denk bu bilgileri almak istiyorum yeni driver güncellemesinden sonra ne oldu bilmiyorum pek bir bilgiye rastlamadım o yüzden buraya yazıyorum.
Valla normalde ben onu düz RTX 2060 denk diye biliyorum çünkü bazı insanlar bazı testlerde 2060'la da kapıştırıyorlar.

Valla normalde ben onu düz RTX 2060 denk diye biliyorum çünkü bazı insanlar bazı testlerde 5500XT'le kapıştırıyorlar.

Evet merak ettigim bu hangi kartlardan iyi hangi kartlara denk bu bilgileri almak istiyorum yeni driver güncellemesinden sonra ne oldu bilmiyorum pek bir bilgiye rastlamadım o yüzden buraya yazıyorum.
Valla normalde ben onu düz RTX 2060 denk diye biliyorum çünkü bazı insanlar bazı testlerde 5500XT'le kapıştırıyorlar.

Geri
Yukarı