RX 550 hangi NVIDIA karta denk?

RX 560 hangi model ile denk overclock yapılırsa 1050 Ti ile kapışır mı?

RX 560 değişik bir kart. RDR2 gibi bazı oyunlarda 1050 Ti ile aynı performansı verirken bazı oyunlarda OC'un bile kurtarmayacağı kadar geri kalabiliyor. İkinci el alınacaksa fiyat olarak o seviyenin asıl canavarı RX 470 4 GB.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX 560 değişik bir kart. RDR2 gibi bazı oyunlarda 1050 Ti ile aynı performansı verirken bazı oyunlarda OC'un bile kurtarmayacağı kadar geri kalabiliyor. İkinci el alınacaksa fiyat olarak o seviyenin asıl canavarı RX 470 4 GB.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim kartım RX 560 ama birçok yerde 1050 Ti rakip diye biliyordum ben overclock ile kurtarılır bence. 15 dolar daha ucuz sonuçta

Benim kartım RX 560 ama birçok yerde 1050 Ti rakip diye biliyordum ben overclock ile kurtarılır bence. 15 dolar daha ucuz sonuçta.

Güzel bir kart evet 1050 Ti ile rakip olarak geçerler ve zamanında 3'te 2'si fiyatına satılıyordu. 1050 Ti benim eski kartımdı nasıl bir kazık olduğunu biliyorum f/p açısından.

Güzel bir kart evet 1050 Ti ile rakip olarak geçerler ve zamanında 3'te 2'si fiyatına satılıyordu. 1050 Ti benim eski kartımdı nasıl bir kazık olduğunu biliyorum F/P açısından.

Sonuçta günümüzde en düşük 1080p kartı olarak geçiyor bende yakın bir zamanda i5 10400F ile kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı