RX 5500XT Mech ve Gaming X arasındaki fark nedir?

N3m3s1sDr4g0n

Decapat
RX 5500 XT Mech ve Gaming X'in farkı nedir çok anlayabilmiş değilim. Bütçem sınırlı Mech serisi defolu gibi bir şey mi oluyor yoksa? FPS çok fark eder mi? Bütçem sınırlı Mech alırsam bir sorun olur mu?

Mech ile sorun yaşayanlar var ve ısındığını söyleyenler de var ancak Gaming X daha kaliteli ve daha iyi soğutan bir model. FPS çok fark etmez, hatta fark edeceğinden bile emin değilim. Çekirdek frekansları aynı mı?

Hocam Gaming X modelinin soğutması daha iyi. Genelde kullananlar Mech serisinin ısınmasından şikayetçi. Alternatif olarak Sapphire Pulse alabilirsiniz.

RX 5500 XT Mech ve Gaming X'in farkı nedir çok anlayabilmiş değilim. Bütçem sınırlı Mech serisi defolu gibi bir şey mi oluyor yoksa? FPS çok fark eder mi? Bütçem sınırlı Mech alırsam bir sorun olur mu?
Bende yeni bir sistem topladım R5 3600 ve RX 5500XT kullandım. Sistemde başta Gaming X mi alsam diye çok takıldım ama sonradan MECH alıp 1 tane daha Ram ve M.2 SSD aldım şu günlerde Radeon Software de boşta 40 derece ve altı FiveM ve LoL de ise 63 dereceyi zor geçiyor ama bu kasanın soğutma sistemi ile de alakalı

Yeni konular

Geri
Yukarı