RX 5500XT sistemde PUBG düşük FPS

Cancayli

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bende ASUS A320M anakart, 16 GB RAM, Ryzen 5 3400G ve RX 5500 XT var. PUBG'de çok aşağı FPS aldığım için bir sorun olduğunu düşünüyorum. Sanırım oyunda ekran kartımı yeterli performansta kullanamıyorum. İşlemci GPU'sunu nasıl kapatabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke aldığın FPS değerini de yazsaydın.

Merhaba. Bende ASUS A320M anakart, 16 GB RAM, Ryzen 5 3400G ve RX 5500 XT var. PUBG'de çok aşağı FPS aldığım için bir sorun olduğunu düşünüyorum. Sanırım oyunda ekran kartımı yeterli performansta kullanamıyorum. İşlemci GPU'sunu nasıl kapatabilirim?
VGA kablosu (sanırım buydu yanlış yazmış olabilirim) Rx 5500 XT'ye takılı ise onu kullanırsınız. Anakarta takılıysa da Vega'yı kullanırsınız. O işlemci o ekran kartına yetersiz kalır, tam besleyemez. Darboğaz olmadan o kartı kullanan birisine göre daha az FPS almanız muhtemel yani. Aldığınız FPS değerlerini ve oyun içi CPU ile GPU kullanımını paylaşın bizimle.

Keşke aldığın FPS değerini de yazsaydın.
70 ve altı oluyor. Uçakta iken yükseliyor ama aşağı atlayınca çok büyük düşüş oluyor. Uçakta 200 görüyorum aşağıda 65-70. En düşük ayarlarda oynuyorum
VGA kablosu (sanırım buydu yanlış yazmış olabilirim) Rx 5500 XT'ye takılı ise onu kullanırsınız. Anakarta takılıysa da Vega'yı kullanırsınız. O işlemci o ekran kartına yetersiz kalır, tam besleyemez. Darboğaz olmadan o kartı kullanan birisine göre daha az FPS almanız muhtemel yani. Aldığınız FPS değerlerini ve oyun içi CPU ile GPU kullanımını paylaşın bizimle.
Ben displayport ile bağlanıyorum hocam. Doğru mu anladım bilmiyorum da. Displayport ekran kartına ve monitörüme bağlı.
VGA kablosu (sanırım buydu yanlış yazmış olabilirim) Rx 5500 XT'ye takılı ise onu kullanırsınız. Anakarta takılıysa da Vega'yı kullanırsınız. O işlemci o ekran kartına yetersiz kalır, tam besleyemez. Darboğaz olmadan o kartı kullanan birisine göre daha az FPS almanız muhtemel yani. Aldığınız FPS değerlerini ve oyun içi CPU ile GPU kullanımını paylaşın biziml

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı