RX 5500XT ve R3 3100 sistem topladım

Teşekkürler komutanım. 🤣
@liveforspeed senin şansına öyle denk gelmiş ne yapalım teknoloji şans işi valla. Güç kaynağını o markalar almam da ekipman olarak bütçem az ise alınır bence. Forumda Gamepower, Rampage markalarına sallayanlar bana yazsın göründüğü gibi olmadığını gösteririm. Kulaklık gerçekten aldığım fiyata göre çok iyi ses kalitesi sunuyor birkaç tane oyunu kulaklığı deneme amaçlı kullandım gayet iyi ses kasılıyor.
80+ nedir, akım gerilim sıcaklık koruması vs. nedir bilmeyen merdiven altı güç kaynağına semer vursan bir şey değişmez.

@liveforspeed ben zaten fark ettiysen klavye kulaklık fare vs. şeyleri için dedim ne alakası var senin söylediğinin konuyla ilgili?
Pahalıya gelmiş.
Yok usta ben geçen sene daha kötü bileşenler ile başladım bilgisayar toplamaya, para kazandıkça ihtiyaçlarıma göre yükselttim sistemi o yüzden size pahalı gibi gözükebilir. Mesela geçen sene Ryzen 3 2200G ve Gigabyte B450M S2H ile başladım sistem toplamaya ve yalnızca 8GB dandik RAM, 200-300 TL'lik dandik bir kasa, hoparlör desen yok, kulaklık yok, mouse ve klavye ise 50-100 TL'lik Everest idi sen düşün... 😂

Geri
Yukarı