RX 550'den GTX 970'e geçirilir mi?

@Mustafa2738282 Geçilebilir gibi duruyor. Performans olarak ikisinin kıyaslamalarına bakıldığında 2kat artış olduğunu belirtiyorlar. Aslında GTX 970 çok kilit bir model verilere ve içeriklere bakıldığında
1050 Ti'dan bile fazla performansa sahip, temiz bulabilirseniz bence alabilirsiniz.

1500-2000 Valorant CS2 gibi oyunları rahat oynayabiliyorum ama hikayeli vs oyunları düşük ayarlarda hatta bazen çözünürlük bile düşürüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam şu anki oyunları 30 FPS üzeri oynatabiliyor. Ama bir sonra ki nesil oyunları oynatabileceğini düşünmüyorum.

İşlemciniz gayet iyi, bütçe arttırabilirseniz daha iyi bir kart alabilirsiniz. Ha eğer bu bütçe olacak diyorsanız, geçilebilir.

1500-2000 Valorant CS2 gibi oyunları rahat oynayabiliyorum ama hikayeli vs oyunları düşük ayarlarda hatta bazen çözünürlük bile düşürüyorum.
GTX 970 geçseniz bile tatmin edici grafiklere sahip oyunlarda yine FPS açısından problem yaşayabilirsiniz. Yükseltmeye baktığımızda mantıklı duruyor. 2000'e RX 580 bulunabilir.

Geri
Yukarı