Oyun RX 550'den RX 580'e geçilir mi?

İlginiz için teşekkür ederim fakat mining piyasasını yeni atlattığımız için hiç güven vermiyor piyasanın kullanılmış kartları. Takıntım yok 2. El olmasına karşılık fakat güvenemiyorum.
Mining yapılmış olsa daha temiz serin ortamda yapılması sorun teşkil etmez.Sıfır diye alacağınız rx6400 Rx550den aşırı üstün bir kart değil.Bizi dinliyorsanız ikinci el 6600 alabilirsiniz.Yukarıda garantili kart attım.

Bu bütçelerde sıfır kart almak çok saçma olur. İlinizde elden RX6600 bulursanız kaçırmayın derim, garantili ürün tercih edin.
İlginiz için teşekkür ederim.
0 olarak en fazla rx6400 bulursunuz ki bu da rx580den çok geride,almaya değmez.İkinci el temiz kartlar sorun çıkarmaz pişman da etmez.
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...r-masaustu-msi-1660-gaming-z-1061488127/detay Afyonkarahisarda 1660 modellerinde bu var fakat 3500tlye normal 1660 değmez.İl dışında kargoyla almayı kabul ederseniz 2500 tlye bile bulunabilir.

Değerlendireceğim. İlginiz için teşekkür ederim.

Hocam mining yapılamayan bir kart var mı?
Genellikle çoğu kartlar mining yapılabilir fakat iş görmediği için tercih edilmezler.Genel olarak performansı yüksek kartlarla mining yaparlar.Gidip GT 730 ile mining yapacak adamın akli yoktur çünkü o kartla pek bir kazanç sağlayamaz.

Rx580 için sıfır kartlar bulunuyor. Mining yapılamayan değil, mining yapılmayan kart arayışındayım. Konuyu yanlış anladınız galiba. Hayırlı geceler.
Nerde buldunuz hocam?

Genellikle çoğu kartlar mining yapılabilir fakat iş görmediği için tercih edilmezler.Genel olarak performansı yüksek kartlarla mining yaparlar.Gidip GT 730 ile mining yapacak adamın akli yoktur çünkü o kartla pek bir kazanç sağlayamaz.R

Nerde buldunuz hocam?
Hepsiburada'da var. 2. El ürün satılmıyor. Winnfox diye bir marka 3.150₺.

İlk defa duydum. Sıfır olduğunu sanmıyorum ama yine de uzak durun. 3000 TL'ye daha mantıklı bir sürü kart var.

Kapalı kutu faturalı hocam sürekli alışveriş yapıyorum bir problem yaşamadım. Bütçem kısıtlı ve kartın VRAM belleği yüksek olduğu için bilgisayar biraz rahatlar diye düşündüm. Biraz daha sabırlı olup detaylı bir araştırma ile temiz bir kart bulmam gerektiğini anladım yorumlar sayesinde. İlginiz için teşekkür ederim. Hayırlı geceler.

Kapalı kutu faturalı hocam sürekli alışveriş yapıyorum bir problem yaşamadım. Bütçem kısıtlı ve kartın VRAM belleği yüksek olduğu için bilgisayar biraz rahatlar diye düşündüm. Biraz daha sabırlı olup detaylı bir araştırma ile temiz bir kart bulmam gerektiğini anladım yorumlar sayesinde. İlginiz için teşekkür ederim. Hayırlı geceler.
Son kararınız Rx580 mi hocam?Ben olsam o kartla alakalı bir konu daha açardım.

Geri
Yukarı