RX 550'li sistem önerisi

luucccien

Zeptopat
Daha fazla  

Arkadaşlar anlayan arkadaşlardan ricamdır yardımcı olursanız sevinirim. Bu 2 sistem arasında kaldım. İkisinde de RX550 var ama artı olarak birinde i5 4570, 500 HD, 8 GB RAM ve 1 fan (1 fan olması beni korkutuyor oyun oynarken baya ısınır diye) varken öbüründe i5 3470, HDD yok, 16 GB RAM ve 5 fan var. Yardımcı olsun anlayan arkadaşlardan ricamdır. ETS 2, GTA 5, Valorant, CoD falan oynatsın orta düşük ayarlarda yeter bir de ileride sıkıntı çıkarmasın yeter. Destek ve görüşlerinizi bekliyorum. İkisinin de linki yukarıda var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür sistemleri almanızı tavsiye etmem. 2. el APU sistem bakabilirsiniz daha sonra ekran kartını yükseltirsiniz. Ryzen'in APU işlemcileri RX550'den daha iyidir. (Vega 8 dahili grafik birimi eğer RAM'ler Dual channel olursa RX550'den daha performanslı).

Arkadaşlar anlayan arkadaşlardan ricamdır yardımcı olursanız sevinirim. Bu 2 sistem arasında kaldım. İkisinde de RX550 var ama artı olarak birinde i5 4570, 500 HD, 8 GB RAM ve 1 fan (1 fan olması beni korkutuyor oyun oynarken bayağı ısınır diye) varken öbüründe i5 3470, HDD yok, 16 GB RAM ve 5 fan var. Yardımcı olsun anlayan arkadaşlardan ricamdır. ETS 2, GTA 5, Valorant, CoD falan oynatsın orta düşük ayarlarda yeter bir de ileride sıkıntı çıkarmasın yeter. Destek ve görüşlerinizi bekliyorum. İkisinin de linki yukarıda var.

Bu tür sistemler alınmaz. Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerde satılan sistemler dolandırmak içindir. Işıklı kasanın içine 10 yıllık işlemciyle ekran kartını koyup insanları kandırırlar. Ayrıca kasadaki PSU dandik. Patlar falan mazallah. Bütçen maksimum nedir? Monitör klavye mouse vs. Ekipmanlar dahil mi?

Bu tür sistemler alınmaz. Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerde satılan sistemler dolandırmak içindir. Işıklı kasanın içine 10 yıllık işlemciyle ekran kartını koyup insanları kandırırlar. Ayrıca kasadaki PSU dandik. Patlar falan mazallah. Bütçen maksimum nedir? Monitör klavye mouse vs. Ekipmanlar dahil mi?
Monitör eskide olsa var ilerde değişirim. Klavye mouse herşey var bitek kasa lazım kanka. Yardımcı olursan sevinirim. Bütçe 6.5 7 k arası.

Bu tür sistemleri almanızı tavsiye etmem. 2. el APU sistem bakabilirsiniz daha sonra ekran kartını yükseltirsiniz. Ryzen'in APU işlemcileri RX550'den daha iyidir. (Vega 8 dahili grafik birimi eğer RAM'ler Dual channel olursa RX550'den daha performanslı).

Öneriniz nedir 6.5 7 k civarına ETS 2 Valorant GTA 5 oynatacak bir şeyler olursa güzel olur.

Monitör eskide olsa var ileride değişirim. Klavye mouse her şey var bir tek kasa lazım kanka. Yardımcı olursan sevinirim. Bütçe 6.5 7 k arası.

Öneriniz nedir 6.5 7 k civarına ETS 2 Valorant GTA 5 oynatacak bir şeyler olursa güzel olur.

@Utku Pasa hocam arkadaşa sistem önerebilir misiniz siz daha iyi anlıyorsunuz.

Monitör eskide olsa var ileride değişirim. Klavye mouse her şey var bir tek kasa lazım kanka. Yardımcı olursan sevinirim. Bütçe 6.5 7 k arası.

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...gb-512gb-nvme-m2-ssd-ofis-bilgisayari-p-35898 kral sıfır olarak bu var 1.000TL dahs çıkarsan. Ekran kartını sonradan takarsın. Ama 2. Ele yönelirsen bakarım birazdan

Son düzenleme:
@Utku Pasa hocam arkadaşa sistem önerebilir misiniz siz daha iyi anlıyorsunuz.

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...gb-512gb-nvme-m2-ssd-ofis-bilgisayari-p-35898 kral sıfır olarak bu var 1.000TL dahs çıkarsan. Ekran kartını sonradan takarsın. Ama 2. Ele yönelirsen bakarım birazdan

Hocam, sıfır olsun derse onerdıgın sıstem mantıklı. Düşük ayarlarda oynatır. Diğer türlü 2. el RX 580'lı sistem bakabilir sahibindenden.

Yeni konular

Geri
Yukarı