RX 550'nin fanı dönmüyor ama görüntü veriyor

derinkaya

Decapat
Daha fazla  
Benim RX 550 ekran kartım var ve fanı dönmüyor görüntü veriyor. Güç kaynağım 500 watt G4560 4 GB bir sistemde takılı. Günlük işlemler için kullandığım bilgisayarda ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim RX 550 ekran kartım var ve fanı dönmüyor görüntü veriyor. Güç kaynağım 500 watt G4560 4 GB bir sistemde takılı. Günlük işlemler için kullandığım bilgisayarda ne yapmam gerekiyor?

Çok bilgim yok RX serisi hakkında ancak yük altında olmadığından dönmüyor olabilir mi?

RX 570'im var dostum. Isı yükselmediği sürece fan çalışmaz. MSI Afterburner ile ayarlayabilirsin ama önermiyorum.

Fan ömrünü tamamlamış olabilir mi?
Fan ömrünün tamamlamamak için dönmüyor...

Günlük işler için kullandığı için kart ısınmıyor veya karta yük binmiyor. Bu sebeple kart fan açmıyor.

PC ısınmıyorsa gayet normal ısınıyorsa ama cok değil isede normal fazla ısınıyor ise tamirciye gidin.

Geri
Yukarı