RX 560 4 GB 128 bit ekran kartı Intel i3-13100F işlemciyi besler mi?

Evet 2. el almayı düşünüyorum 1000 2000 TL arası başka ekran kartı önerirsen ne olur?

2000-2500 arasına çıkarsanız 2. el RX 6500 XT'ler bulursunuz yüksek ihtimalle.
2000TL altına RX 580/570 de bakılabilir ama eski bir kart, çok fazla mining için kullananlar oldu, alırken dikkatli olun..

Mining çıkması olma ihtimali olabiliyor. Onlar mining Edition ekran kartı diye geçiyor.

ASUS yerine başka bir markanın güzel ekran kartı önerseniz hangisi olur.

Bakın normalde forumlarda 2. El öneri linki atmayı çokta yapmam fakat örnek olarak şu Asus ekran kartı var.

Mining çıkması olma ihtimali olabiliyor. Onlar mining Edition ekran kartı diye geçiyor.

Bakın normalde forumlarda 2. el öneri linki atmayı çok da yapmam fakat örnek olarak şu ASUS ekran kartı var.

Ben bunu buraya attım fakat alma önerisi olarakdan değil örnek olarak attım. Beğenirseniz almak size kalmış.

Bakın normalde forumlarda 2. el öneri linki atmayı çok da yapmam fakat örnek olarak şu ASUS ekran kartı var.

Ben bunu buraya attım fakat alma önerisi olarakdan değil örnek olarak attım. Beğenirseniz almak size kalmış.

Anakartın DDR4 olması önemli değil demi ekran kartı için, sadece RAM için DDR serisi önemli.

Anakartın DDR4 olması önemli değil değil mi ekran kartı için, sadece RAM için DDR serisi önemli.

Hocam anakartınız i3 13100F ile çalışacaksa en az H610 anakartınız olmalı o da DDR4 anakart i3 13100F yeni bir işlemci.

Hocam anakartınız i3 13100F ile çalışacaksa en az H610 anakartınız olmalı o da DDR4 anakart i3 13100F yeni bir işlemci.

Anakartınız bu olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı