RX 560 4 GB sistem driver güncelleme sonrası diski görmüyor

Mitrezir

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bugün RX 560 ekran kartım için kendi sitesinde bulunan son driver güncellemesini yükledim. Her şey çok güzel ilerliyordu. Güncellendikten sonra bilgisayarı yeniden başlattım ve ekran gelmedi sonra kasadan reset attım yine gelmedi. Ardından kasa kapanıp açılmaya başladı, RAM'leri söküp taktım ekran kartını söküp taktım, sonunda düzelttim. Şimdi ise 3 depolama birimimden birisi olan SSD görünmüyor içerisinde yüklü olan programlar çalışmıyor. SSD'yi geri getirmek için ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
disk yönetimi üzerinde göremiyorum çünkü "Sanal Disk Hizmetine bağlanılıyor.." yazıyor ve gelmiyor. Ama Aygıt Yöneticisi> Disk Sürücüleri kısmında gözüküyor.
Aygıt yöneticisinde herhangi bir ünlem var mı? Aygıt yöneticisinden sürücüsünü güncelleştirmeyi dene.

Aygıt yöneticisinde herhangi bir ünlem var mı? Aygıt yöneticisinden sürücüsünü güncelleştirmeyi dene.
Sürücüsü güncelmiş ama üzerine çift tıkladığımda donuyor. Diğer depolama birimlerime tıkladığımda düzgün çalıştığı yazıyor. Orta da hiçbir sebep yokken bozulması normal mi?

SSD'nin kablolarini kontrol et düzgün bağlı mi diye.
Kablo veya ona benzer bir şey de hata olduğunu düşünmüyordum ve de yokmuş zaten. Pcyi kapadım açtım, biosa girdim ve sadece yaptığım şey ssd nin olup olmamasına bakmaktı ve varmış. Şuan her şey olması gerektiği gibi çalışıyor ilgilendiğin için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı