Satılık RX 560 4GB Strix ikinci el fiyatı nedir ?

2 GB VRAM nasıl yetmiyor? Ultrada oynanmıyor bu kartla.
Hocam cidden uğraştırıp basit bir test mi atayım :D Gta 5 2.5 civarı tüketiyordu mesela. Onun dışında Total War'da 3.5 GB gördüm. Direk 2 GB üstü gören oyunları yazayım istersen :D
DOOM
Shadow Of War
FarCry
Ac Unity ve diğerlerinde
Total War:Rome 2, Warhammer, Attila
Gta 5

Sahibinden.com'da ki satıcılar gibi 0 fiyat önermemiz bana göre saçma. Sıfırı 620 TL 500 TL'ye satılsa ne yazar üstüne ekler 0 alırım. Niye o tür risklerle uğraşayım? Bana kalırsa fiyatı 430 TL olur.

Kart garantili ve temizse biraz da şansınız var ise aşağı yukarı 500 TL'den satılabilir. Aynı kartı Free-Sync monitörü test etmek için almıştım, bir ay falan kullanıp satmıştım. Ayrıca kartın 2 GB ve 4 GB olan versiyonlarının kıyaslandığı videoları izlerseniz arada kayda değer bir fark olduğunu görürsünüz. 5-10 FPS fark bu seviyedeki kartlar için oyunlardaki akıcılığı belirler.

Kart garantili ve temizse biraz da şansınız var ise aşağı yukarı 500 TL'den satılabilir. Aynı kartı Free-Sync monitörü test etmek için almıştım, bir ay falan kullanıp satmıştım. Ayrıca kartın 2 GB ve 4 GB olan versiyonlarının kıyaslandığı videoları izlerseniz arada kayda değer bir fark olduğunu görürsünüz. 5-10 FPS fark bu seviyedeki kartlar için oyunlardaki akıcılığı belirler.
Test videolarının Vram farkını hesaplarken kullandıkları sistemlerle normal kullanıcının testi aynı olmayacak. Vram yetersiz kaldığında sistem belleğinden kullanır bu bilindik bir şey. Peki 8 GB RAM olan sistemde 1.5 GB Vram'e gitse oyunlar için RAM kalmıyor daha az FPS alınıyor.

Sahibinden.com'da ki satıcılar gibi 0 fiyat önermemiz bana göre saçma. Sıfırı 620 TL 500 TL'ye satılsa ne yazar üstüne ekler 0 alırım. Niye o tür risklerle uğraşayım? Bana kalırsa fiyatı 430 TL olur.
1.5 yıl garanti duruyor ve sıfırı 750 TL olan bir ürünü 430 TL'ye satmamı bekliyorsunuz anladım hocam :D

Geri
Yukarı