RX 560 4GB Yükte Siyah Ekran Sorunu

Alihankyk

Decapat
Normal Youtube'da vs zaman geçirirken olmuyor ama ETS2 veya herhangi bir oyuna girince 5 10 dakka bazen süre uzayabiliyor donuyor ve monitörde sinyal yok yazısı çıkıyor ama kasa çalışmaya devam ediyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

CORSAIR 8GB DDR4 2400MHz CL16 Kırmızı Vengeance Single Kit RAM
Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 7200Rpm 64MB 210Mb/s okuma Harddisk
Thermaltake Litepower 450W APFC 12cm Fanlı PSU
ASUS PRIME A320M-R AMD A320 Soket AM4 DDR4 2933Hz (OC) VGA HDMI Anakart
ASUS Radeon RX560 O4G EVO 4GB GDDR5 128Bit DX12 AMD Ekran Kartı
AMD Ryzen R3 2200G Soket AM4 3.5GHz 6MB Önbellek 65W 4 Çekirdek Vega 8 GPU İşlemci Tray

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl 390 W? Aşağı yukarı en fazla 250 civarıdır. Bence kart bozuk gibi.
Cooler Master'ın sitesinden bileşenleri yazdığımda 388W güç tüketimi değeri gösterdi ondan dolayı söylüyorum. Ayrıca 250W kesinlikle yetmez. Sitede en azından 500W PSU gerekli diyordu ama dediğim gibi net olarak bilemiyorum sadece bir tahmin.

Cooler Master'ın sitesinden bileşenleri yazdığımda 388W güç tüketimi değeri gösterdi ondan dolayı söylüyorum. Ayrıca 250W kesinlikle yetmez. Sitede en azından 500W PSU gerekli diyordu ama dediğim gibi net olarak bilemiyorum sadece bir tahmin.

Bu sistem 388W tüketemez. PSU hesaplama sitelerine güvenmiyorum ben siz de güvenmeyin bence. Sallamasyon sonuç veriyor hemen hemen hepsi. Ben 250 W alsın demiyorum zaten sistem o kadar güç çeker taş çatlasın.

Konuyu hortlatıyorum lakin bu tür çin yapımı kartların akıbeti bu oluyor sanırsam. Bu tür cihazların bir süredir rom dosyalarını karşılaştırıyorum ve adeta hepsi tek bir fabrikadan çıkmış gibiler. (biostar, elsa, afox vs).

Bende bu sorundan muzdaribim. Gören duyan çözüme ulaşan var mıdır?

Geri
Yukarı