RX 560 "Baffin" ne anlama geliyor?

EmrCtn1

Decapat
Daha fazla  
Kartım BIOSTAR RX560 4G 128 bit. Açıklamada baffin yazıyor ve bu ne anlama geliyor? Shader 986 iyi midir? Ayrıca RX550'ye 560 modlanıyor falan demişler. 560 için böyle bir şey mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Baffin grafik işlemcisinin ismidir. RX 460/560'lar kullanıldı ve ismi Baffin/Polaris 11 olarak geçer. Hayır RX 550'yi 560'a modlayamazsın, RX 460'lar için mümkün bir durumdur bu.

Screenshot_3.jpg

Hayır değil hocam, size söylemiştim zaten, bazı ekran kartı üreticileri farklı çipler kullanabilir ki RX 460 ile RX 560 aynı çipler zaten aşağı yukarı, takmayın bu kadar bunu.
abi internetten baktım techpowerup uygulamasını kullandım orjinal rx 560 ile uymuyor kurban oluum 3000 bin tl verdim ben ne yapacam ya

abi internetten baktım techpowerup uygulamasını kullandım orjinal rx 560 ile uymuyor kurban oluum 3000 bin tl verdim ben ne yapacam ya
Kardeşim yazdım zaten daha ne söyleyeyim? Kartında bir sorun yok, görüntü veriyorsa, çalışıyorsa bir problem yoktur işte, böyle küçük farklılıklar olabilir çip vs., anlatamadım mı bilmiyorum kardeşim ama lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı