RX 560 için İşlemci Önerisi

forzaaa

Decapat
Ekran kartı bu fakat işlemci bulamadım. 400 TL geçmemesi gerek ve tabii ki darboğaz yapmaması. Bu yüzden aklımda G4560, X4 950, 200GE fakat karar veremedim. BIOS güncellemesi ile de uğraşmak istemiyorum fakat çok zor değilse yaparım. Anakart: A320.

Ekran kartı bu fakat işlemci bulamadım. 400 TL geçmemesi gerek ve tabii ki darboğaz yapmaması. Bu yüzden aklımda G4560, X4 950, 200GE fakat karar veremedim. BIOS güncellemesi ile de uğraşmak istemiyorum fakat çok zor değilse yaparım. Anakart: A320.

1-Öncelikle anakartın AM4 soketli olduğundan g4560 alamazsın.
3'ü arasından kesinlikle 200GE almanı öneririm sisteme tam uyumlu olur.

2-Ayrıca Bios uptade uğraştıracak birşey değil basit bir işlem. Bazen uptade yapılmış halde yolluyorlar bazı alışveriş firmaları.

AMD X4 950 alabilirsiniz. 350 TL civarı bulunabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazıları 200ge nin oyun için yetersiz olduğunu söylüyor benim oynacağım oyunlar PUBG Rainbow gibi oyunlar birde total war serisi sıkıntı çıkarır mı x4 950 ile arasında ne fark var?

Biraz daha sabredip 500tl ye bulabilirsen eğer 2.el bir 1300x veya 2200g almanı tavsiye ederim veya yine 2.el Bi ryzen 3 1200 alabilirsin 350, 400 veya 450 fiyat bandında bulabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı