RX 560 için işlemci önerisi

Bütçe
2500 - 3000

BndAykut

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Adata XPG Spectrix RGB 16GB 3600 MHz DDR4 CL18 Ram
Anakart
Asrock B450M-HDV R4.0 AMD B450
Merhaba sevgili arkadaşlar şu an bilgisarımda AMD Ryzen 3 2200G mevcut.
Steam PUBG kasmalar mevcut işlemcinin bir PIN'i kırık performansını yetirdi artık sanırım.
AMD Ryzen 5 5500 almayı planlıyorum bütçeden dolayı en az 1 yıl kadar idare etsin yeni işlemci ekran kartı alana kadar diyorum.
Şu anki ekran kartım AMD Radeon RX 560 4 GB olanı. Buna uygun sorun yaşamayacağım bir işlemci önerisi istiyorum.
AMD Ryzen 5 5500 alıp kullanabilir miyim? Veya AMD Ryzen serisinden ekran kartıma uyumlu işlemci önerilerine açığım teşekkür ederim iyi Sosyaller dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 5 5500 kullanabilirsiniz ama Ryzen 5 5600 alma imkanınız varsa onu tercih edin.

Şöyle diyebilirim hocam bütçe olarak çok sıkışığım gücüm 5500'e kadar yetiyor elimdeki ekran kartı RX 560 olunca sıkıntı çeker miyim performans sorunu yaşar mıyım yaşarsam o zaman hiç almayım diyorum 1 sene iadere etsin diyorum normal 5600 şu anda 4 bin TL 5600X 5 k olmuş o kadar çıkmam malsesef zor.

Şöyle diyebilirim hocam bütçe olarak çok sıkışığım gücüm 5500'e kadar yetiyor elimdeki ekran kartı RX 560 olunca sıkıntı çeker miyim performans sorunu yaşar mıyım yaşarsam o zaman hiç almayım diyorum 1 sene iadere etsin diyorum normal 5600 şu anda 4 bin TL 5600X 5 k olmuş o kadar çıkmam malsesef zor.

Hocam R5 5500 alabilirsiniz.

Hocam R5 5600 alma imkanınız varsa daha iyi olur, aradaki farka değeceğini düşünüyorum.

Sevgili hocam 2 gün önceki fiyatla şimdidi fiyatlar bir değil bir olmadıgı gibi anca 5500 alabiliyorum fakat onunda performansını bilmiyorum kullanan arkadaşlar memnunmu nasıl bir işlemci yazarsa sevineceğim.

Sevgili hocam 2 gün önceki fiyatla şimdidi fiyatlar bir değil bir olmadıgı gibi anca 5500 alabiliyorum fakat onunda performansını bilmiyorum kullanan arkadaşlar memnunmu nasıl bir işlemci yazarsa sevineceğim.

İşlemci fiyatına göre gayet iyi değerler sunuyor. Fiyatında alınabilecek en iyisi.

İşlemci fiyatına göre gayet iyi değerler sunuyor. Fiyatında alınabilecek en iyisi.

2 gün önce 3300 3500 TL idi fansız hali şimdi 4 bin TL fanlı hali 5 bin TL olmuş o yüzden şu an 2250 bandında satılıyor işlemci yükselteyim ki 1 yıl götürsün önümüzdeki sana veyat 2 3 yıl sonra zaten AM5'lere geçişlerimiz başlacak sizlerde iyi biliyorsunuz.

2 gün önce 3300 3500 TL idi fansız hali şimdi 4 bin TL fanlı hali 5 bin TL olmuş o yüzden şu an 2250 bandında satılıyor işlemci yükselteyim ki 1 yıl götürsün önümüzdeki sana veyat 2 3 yıl sonra zaten AM5'lere geçişlerimiz başlacak sizlerde iyi biliyorsunuz.

Fan derken neyi kastediyorsunuz hocam? 5 bin TL olan şeyi anlayamadım :) 2000 bandında satılıyor ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı