RX 560 "Out of range" hatası

BerkaySahinn

Hectopat
RAM
Ryzen 3 1200
Ekran kartı
AMD Radeon RX 560
Arkadaşlar PC'yi TV'ye bağlamaya çalışıyordum TV'de desteklenmiyor yazısı çıkınca ben de monitöre geri dönüp güvenli modda başlattım. Windows ayarlardan çözünürlük düşürmek istiyorum ama seçemiyorum ne yapmam lazım?

Ek olarak Denetim Masası - aygıt yöneticisi - görüntü bağdaştırıcıları - ekran kartını devre dışı bırakıp yeniden başlattım ama Windows düzgün başlatılamadı dedi.

Dosya Ekleri

• IMG20211209204612.jpg
    IMG20211209204612.jpg
    138 KB · Görüntüleme: 27
Arkadaşlar PC'yi TV'ye bağlamaya çalışıyordum TV'de desteklenmiyor yazısı çıkınca ben de monitöre geri dönüp güvenli modda başlattım. Windows ayarlardan çözünürlük düşürmek istiyorum ama seçemiyorum ne yapmam lazım?

Ek olarak Denetim Masası - aygıt yöneticisi - görüntü bağdaştırıcıları - ekran kartını devre dışı bırakıp yeniden başlattım ama Windows düzgün başlatılamadı dedi.

Out of range monitor ile ilgili sorundu yani arkadaşlarımda mesela bir oyunda desteklemediği çözünürlük olunca o hatayı veriyordu ekran kartı ile ilgili değil bence.

Orada 1680x1050 diyor televizyonuda o çözünürlükte açmayı dene yapabiliyorsan.

Out of range monitor ile ilgili sorundu yani arkadaşlarımda mesela bir oyunda desteklemediği çözünürlük olunca o hatayı veriyordu ekran kartı ile ilgili değil bence.

Orada 1680x1050 diyor televizyonuda o çözünürlükte açmayı dene yapabiliyorsan.
Bir önceki update e geri dön demeyi deniyorum sanırım öyle oluyormuş ama PC şifresini soruyor ben bu şifreyi unuttum nasıl öğrenebilirim biliyor musunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı