RX 560 PUBG Performansı Nasıl Olur?

Sistem PUBG Kaldırır mı?

• Oy verenlerin toplamı
    25

Dayına Uçarım

Hectopat
  • RX 560 4GB Ekran Kartı
  • Intel G4560 İşlemci
  • 4GB RAM
  • 500GB Harddisk
  • Windows 10 İşletim Sistemi
Sizce oynatır mı, kaç FPS alırım?
Ona göre alacağım, bir de tekrardan indirime girer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız oynatır. Ondan yana sıkıntınız yok. Fakat 4 GB RAM ile oynamanız imkansız en az 8 GB RAM yapmanız lazım.

Verdiği performansa da youtube üzerinden bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaldirir. Düsük ayarda 60'ı görürsün. Ara ara 40 - 50 civarını görür. İndirim mümkün değil doların 6 seviyesine düşmesini bekle dalgalanmalar oluyor 2-3 haftadır.

RX 550 bile PUBG yi rahat oynatır. Ama size tavsiyem RX 560 ı sat RX 550 al ve üstüne biraz ekleyerek en azından R3 1200 ve 8 GB ram al.

Kaldirir. Düsük ayarda 60'ı görürsün. Ara ara 40 - 50 civarını görür. İndirim mümkün değil doların 6 seviyesine düşmesini bekle dalgalanmalar oluyor 2-3 haftadır.
Arkadaş sistemi değil oyunu alacak eğer çalıştırır derseniz diye sormuş. :) Dolar kuru Steam üzerinde sabit zaten alakasız olmuş biraz.

"Out of memory" gibi bir hata almanız olası Ram'den dolayı. Satın alıp denerseniz daha iyi olur. 2 Saati geçmediğiniz sürece istediğiniz gibi de iade edersiniz. Dark Souls 3'ü öyle yapmıştım ben. Ertesi gün para hesabıma geri yüklendi.

"Out of memory" gibi bir hata almanız olası Ram'den dolayı. Satın alıp denerseniz daha iyi olur. 2 Saati geçmediğiniz sürece istediğiniz gibi de iade edersiniz. Dark Souls 3'ü öyle yapmıştım ben. Ertesi gün para hesabıma geri yüklendi.
1 GB Ekran kartı ve 4 GB bellek ile Pubg'yi saatlerce test etttim. Hata falan vermiyor. Sadece droplar oluyordu. (Sanal bellek açıktı).

Geri
Yukarı