Çözüldü RX 560 Radeon hata 184

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Inanckilic

Hectopat
Yer
İstanbul/Küçükçekmece
Daha fazla  
RAM
8 gb ddr3
SSD veya HDD modeli
1 tb hdd coolram 120 gb ssd
Ekran kartı
rx560
Anakart
Gıgabyte ga-880ga-ud3h anakart
İşlemci
Amd phenom II x6 1075T
RX 560 sistemime driver kuramıyorum. Windows 10 Pro formatından sonra hata 184 alıyorum. "Hata 184 geçerli işletim sistemi desteklenmediğinden Radeon Software yükleme işlemine devam edilemiyor." gibi bir uyarı alıyorum. 3 tane sürücü indirip açıyorum hata 184 alıyorum. Windows Update • Windows 10, sürüm 20H2 özellik güncelleştirmesi • X64 için Windows 10 version 1709 üzerinde .NET Framework 4.8 için 2020-10 toplu güncelleştirmesi (KB4578971) bu güncellemeleri yapıyor şu an. Bir de bunları yaptıktan sonra yeniden başlatıp indirdiğim sürücüyü açmayı düşünüyorum. Ne yapmam gerek? Sinirden fırlatacağım şimdi kasayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski sisteme yeni sürücü olmaz. 1709 eski bir sürüm. Güncellemeden sonra da deneyin.

Eski sisteme yeni sürücü olmaz. 1709 eski bir sürüm. Güncellemeden sonra da deneyin.

Şu an Win Update üzerinden bayağı bir şey indiriyor. İndirdikten sonra res atıp tekrar driverı kurmaya çalışacağım.

Bu arada DDU ile sürücü kaldırmama gerek yok sanırım. Zaten kuramadım neyi kaldıracağım ki?

Dosya Ekleri

• Driver.PNG
    Driver.PNG
    34,7 KB · Görüntüleme: 35
  • drv.PNG
    drv.PNG
    28,5 KB · Görüntüleme: 29
Evet hocam. Güncel Windows ile kurmayı deneyin.

Çözüm

Güncel Windows'tan sonra resimdeki sürücüyü yükledim ancak 120 GB SSD'de 50 GB boş yer kaldı. Windows'u güncelleyince bu kadar doldurması normal mi? Ya da 2-3 tane farklı driver dosyası indirdim desem kurma ekranında hata verdiğinden kuramadım zaten? Bir sorun var mı acaba? Hafızasının bu kadar çabuk dolması tuhafıma gitti.

Dosya Ekleri

• rx560.PNG
    rx560.PNG
    60 KB · Görüntüleme: 15
  • ssd.PNG
    ssd.PNG
    45 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme ile de dolabilir. İndirdiğiniz AMD kurulum dosyalarını silebilirsiniz. Bir de Windows.old varsa bunu da silebilirsiniz. Geri dönmek için kullanılır. Sürücüde sıkıntı yoksa hayırlı olsun.

Güncelleme ile de dolabilir. İndirdiğiniz AMD kurulum dosyalarını silebilirsiniz. Bir de Windows.old varsa bunu da silebilirsiniz. Geri dönmek için kullanılır. Sürücüde sıkıntı yoksa hayırlı olsun.

Old klasörünü silmeye çalıştığımda bu klasörde değişiklik yapmak için System size izin vermelidir diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı