Çözüldü RX 560 Rainbow Six Siege Düşük Performans

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kıvanç34

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar Technopat Sosyal takipçileri. Öncelikle sorunumdan bahsedip sonra sistemimi açıklayacağım. Oyunda ayarlarda FPS sabitleme kapalı olmasına rağmen FPS sürekli 60'ta sabit. Bazen şans eseri Very High'da 100 FPS alıyorum ancak 2 ya da 3 dereceli maçtan sonra kendi kendine 60'a sabitleniyor.

Sistem özelliklerim;
Ekran kartı: Gigabyte RX 560 4GB
Anakart : H110M-D DDR4 2133MHz
İşlemci : i5 7400
RAM: Corsair 8GB DDR4 2400MHz
Güç kaynağı : 400W
İşletim sistemi : Windows 10 64 Bit
Ekran kartı sürücü sürümü( Readon ayarları ): 17.10.2
Tekno.png
Tekno1.png
tekno2.png
tekno3.png

Çözüm
Tabi deniyorum

Hocam denedim . Tam ekran 59,60,61 FPS Pencere 80 ile 118 FPS arası gidip geliyor.
Oyunun kurulu olduğu dosyadan uygulama dosyasına sağ tıklayın ''tam ekran iyileştirmelerini'' devre dışı bırak seçeneğine tik koyup uygulayın. Olmazsa yazılım ve oyun içi ayarları resetlemeyi deneyin.
Tabi deniyorum

Hocam denedim . Tam ekran 59,60,61 FPS Pencere 80 ile 118 FPS arası gidip geliyor.
Oyunun kurulu olduğu dosyadan uygulama dosyasına sağ tıklayın ''tam ekran iyileştirmelerini'' devre dışı bırak seçeneğine tik koyup uygulayın. Olmazsa yazılım ve oyun içi ayarları resetlemeyi deneyin.

Çözüm
Denedim, sorunum düzeldi teşekkür ederim ancak neden olduğunu hala anlamış değilim :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı