RX 560 ROG Strix Oyunlarda Görüntünün Bozulması

Cihan Yüce

Kilopat
Yer
İnegöl
Daha fazla  
Uzun süredir şu problemi çözemedim. Ekran kartıma O.C yapsam da Downclock yapsam da değişen bir şey olmuyor. Videosunu çekip Youtube'a atmıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2:59'u açarsanız belli oluyor. Bu oyuna özel bir durum değil pek çok oyunda da yaşıyorum bu sorunu. Ekran kartı bozuk desem, her oyunda yapmıyor bu da kafamı karıştırıyor. GPU Tweak istediğim gibi çalışmadığı için, Sapphire Trixx yükledim. Trixx olmadan da denedim, değişen bir şey olmadı. Sorunun ne olduğunu bile bulamadım, internette bu tarz sorun yaşayan birini bulamadım. Monitörüm VGA o yüzden dönüştürücü kullanıyorum. Fifa 18 oynarken bir sıkıntı yok ama sinematik kısma geçince (gol tekrarı vb) bu sorun oluyor ve ekranda parlamalar oluşuyor. Call Of Duty'de de bu sorunu yaşadım.

Dönüştürücüden olabilir HDMI yada DP çıkışlı bir monitörle denemek lazım
TV'de denedim sorun devam ediyor.
Hocam yardımcı olacak yok mu ? Ne yapmalıyım ? Bir arkadaşla konuştum sadece belli oyunlarda oluyorsa garantide bir şey gözükmez bir kaç stres testi yapıp geri yollarlar dedi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı