RX 560 sistem God of War kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

havucarr0t

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8GB KINGSTON RAM
SSD veya HDD modeli
500GB TOSHIBA SSD
Ekran kartı
AMD RADEON RX 560
Anakart
ASUS PRIME B350M-K
İşlemci
INTEL i3 9100F
Arkadaşlar, God of War (2018) oynarken savaş sekanslarında her yer pikselleşiyor ve FPS düşüşleri oluyor. Eğer sistemimi 8 GB RAM'den 16 GB'e yükseltsem yine bunları yaşar mıyım? Yazarsanız sevinirim, teşekkürler.
(Bu arada şu an ortalama 30-40 FPS alıyorum.)

Ram yükseltmenin FPS'nizi çok fazla değiştireceğini düşünmüyorum. Ekran kartını sömüren bir oyun olduğu için bütçeniz varsa ekran kartına yatırım yapmanızı öneririm.

16 GB Ram performans artışı sağlar ama aşırı bir fps artışı yaşamazsınız. Ekran kartını düzeltmekte fayda var.
Peki, görüntü kalitesini değiştirebilir mi? Daha "smooth" bir görüntü elde etmek istiyorum da.

Ram yükseltmenin FPS'nizi çok fazla değiştireceğini düşünmüyorum. Ekran kartını sömüren bir oyun olduğu için bütçeniz varsa ekran kartına yatırım yapmanızı öneririm.
Yeni bir ekran kartı mı almam gerekiyor?

Peki, görüntü kalitesini değiştirebilir mi? Daha "smooth" bir görüntü elde etmek istiyorum da.

Yeni bir ekran kartı mı almam gerekiyor?
Evet hocam yeni ekran kartı almanız gerekiyor.

Arkadaşlar, God of War (2018) oynarken savaş sekanslarında her yer pikselleşiyor ve FPS düşüşleri oluyor. Eğer sistemimi 8 GB RAM'den 16 GB'e yükseltsem yine bunları yaşar mıyım? Yazarsanız sevinirim, teşekkürler.
(Bu arada şu an ortalama 30-40 FPS alıyorum.)
Ekran kartı odaklı oyun olduğu için ekran kartını değiştirmek de fayda var. 16GB Ram'in çok bir artış sağlayacağını düşünmüyorum.

Maalesef şu an bir ekran kartı almak gibi bir durumum yok. AMD FSR'ı açmamıştım, belki onu açarsam bir nebze olsun düzelebilir.

Modlarla vs. oyunun optimizasyonunu düzeltebiliyor muyuz? Keşke GTA V'ya da RDR 2 gibi bir optimizasyona sahip olsaydı.

FSR etki ediyor hocam açın tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı