RX 560 sistem nasıldır?

Bütçe
3500
Yok sistemi satan kişinin çektiği fotoğraflar bunlar ssd markası Bilmiyorum ama ssd plus yazıyor ssd konusunda pek bilgim yok.

Aerocool veya dark marka olanlar ne kadar iyidir acaba bilginiz var mı?

Almaya gittiğim zaman evde test edeceğim inşallah.
Hocam alacağınız psunun markası kadar modelide önemli aklınızda bir model varsa söyleyin ona göre daha iyi yardımcı olalım. Kronik sıkıntılı modelleri olabiliyor mesela bazı sağlam markaların.

Ekran Görüntüsü (131).png

8 GB RAM ve 240 GB SSD var ama hem sıfır hem iyi bir SSD hem de iyi bir kasa var.

Eki Görüntüle 900462

8 GB RAM ve 240 GB SSD var ama hem sıfır hem iyi bir SSD hem de iyi bir kasa var.
Hocam arkadaş almış zaten hayırlı olsun demek düşer :).

Hocam alacağınız psunun markası kadar modelide önemli aklınızda bir model varsa söyleyin ona göre daha iyi yardımcı olalım. Kronik sıkıntılı modelleri olabiliyor mesela bazı sağlam markaların.

Dark marka olan bir tık daha ucuz ama farkları hakkında bir fikrim yok. 300 TL civarı bir önerin varsa çok iyi olur.

Dark marka olan bir tık daha ucuz ama farkları hakkında bir fikrim yok. 300 TL civarı bir önerin varsa çok iyi olur.
Hocam siz kasayı kesin almayı kafaya koydunuz mu?

Hocam siz kasayı kesin almayı kafaya koydunuz mu?
Satıcı ile birkaç kez konuştum ama kesin gitmeye karar vermedim henüz. Bu sistem yeterli gibi gelmişti PSU haricinde. Pollux 3AD sistemini özelleştirince 3885 TL oluyor. Bende şu an olan monitör VGA girişli ve eğer dönüştürücü ile halledemezsem yeni bir monitör almam gerekecek. Bunun yanında hoparlör vs de alacağım. Yine de eğer Pollux 3AD ile aralarında büyük bir fark varsa GameGaraj şubesine gidip o kasayı da inceleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı