RX 560 sistem nasıldır?

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
Bir sistem topladım ama bir iki sorum var. Öncelikle parçalar uyumlu mu veya uyumluysa bile yerine şunu al diyeceğiniz bir parça var mı? (fiyatları yakın olan) ikincisi ise ekran kartlarının markalarının farkı ile ilgili pek bilgi sahibi değilim. ASUS RX560 ile linkteki axle RX560'da ne gibi bir fark var? Fark çok büyük mü?
Not: Bir ihtimal ekran kartı MSI RX570 olabilir ama şimdilik böyle değerlendirin.
i3 10100F-İşlemci
MSI B450M-A AM4-Anakart
Adata 8GB RAM 3200 MHz
Western Digital 240 GB SSD
Axle Radeon RX 560 4GB-Ekran Kartı
RX 560'lı versiyonu 5200 RX 570'li versiyonu ise 6000 civarı bir fiyatta oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart ve işlemci uyumlu değil. Ekran kartı kalitesiz. RAM'ler 2x8 olursa daha iyi olur. Ayrıca bütçeniz nedir?
Siz mi topladınız? Anakart ve işlemci uyumu yok. Axle alt sınıf bir marka, bütçeniz mi düşük?
Hocam bütçem düşük evet. Yani 5000 civarında. Önceliğim APU'ydu ama bir deneyeyim dedim.

Hocam bütçem düşük evet. Yani 5000 civarında. Önceliğim APU'ydu ama bir deneyeyim dedim.
Bu bütçe için harici ekran kartı biraz gereksiz kalıyor, işlemci odaklı APU sistemlere göz atmanız lazım. Hazır APU sistemleri yakından takip etseydim size öneri yapabilirdim.

Onun yerine bu daha iyi olur.
Hocam o fiyata daha iyi APU sistem toplayabiliyorum. Hazır sistem almayı düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı