RX 560 sistem toplama

Bütçe
6.000-6.500

smtoz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar biraz araştırdım ve şöyle bir sistem topladım sizce bu fiyata iyi mi? Ve donanımlar arasında uyuşmazlık, darboğaz vs. bir sorun çıkar mı cevaplarınızı bekliyorum.
Intel Core i3 10105F 3.70GHz 6MB Önbellek 4 Çekirdek 1200 14nm Islemci | ITOPYA
Şu anda güncel fiyatı: 6532 TL sizce bu fiyata bu sistem toplanır mı ve bileşenler sıkıntı çıkarır mı uyuşmazlık darboğaz vs.

Son düzenleme:
Arkadaşlar biraz araştırdım ve şöyle bir sistem topladım sizce bu fiyata iyi mi? Ve donanımlar arasında uyuşmazlık, darboğaz vs. bir sorun çıkar mı cevaplarınızı bekliyorum.
Şu anda güncel fiyatı: 6532 TL sizce bu fiyata bu sistem toplanır mı ve bileşenler sıkıntı çıkarır mı uyuşmazlık darboğaz vs.
İşlemci?

O işlemci o anakarta olmaz bu binicisi. Bir de Intel olması zorunlu mu?

Çok fazla bilgim yok ama gördüğüm kadarıyla Intel işlemciler AMD işlemcilere göre daha uygun fiyatlı. Ben farklı bir anakart bakayım.
Anakart ve işlemci uyumsuz. Başka anakart lazım. H410 iyi olur buna.

Acaba sisteme uygun bir anakart bulup link atabilir misiniz? Dediğim gibi çok bilgim yok.

Çok fazla bilgim yok ama gördüğüm kadarıyla Intel işlemciler AMD işlemcilere göre daha uygun fiyatlı. Ben farklı bir anakart bakayım.
İntel'in de anakartları pahalı. Şu an telefondayım, link atamıyorum. H410 S2H iyi olabilir. Ayrıca RX560 da çok iyi değil.

Hocam böyle bir şey toplayabildim.

Kasa biraz sorun çıkartıyor açıkçası ama size biraz da olsa rehber olacaktır.
Onuda RAM'den fedakarlık ederek alabilirsiniz.
@smtoz

Geri
Yukarı