RX 560 sistemde görüntü gidiyor

arex66

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar bir sorum olacaktı size, çözebilirseniz çok mutlu olurum. Bende BIOSTAR Radeon RX560 ekran kartı var. Monitörüm HP V197 eski VGA DVI çıkışlıdır. Ekran kartı AMD driver kendi sitesinden güncel olanı kurdum ve 10 saniye görüntü geliyor ve geri gidiyor no input Signal hatası alıyorum. BIOSTAR'dan da indirdim aynı sorunu yaşıyorum, monitorle kasa arasında VGA-display dönüştürü mevcut. Sorun neden kaynaklanıdır? Driver mı, monitör mü, dönüştürücü mü yardımcı olur musunuz?

Merhaba bu hatayı yaşayan forumda bir kişi daha gördüm ona yazdıklarımı size de yazacağım.
Dönüştürücüler bu tarz sıkıntıları çok fazla yaratıyor ben de bir dönüştürücü kullanıyorum eski dönüştürücümde hafif bir sallantıda bile donanım çıkartma sesi geliyor ekran gidiyor biraz kurcalayınca tekrar geri geliyordu sorun büyük ihtimalle dönüştürücüden kaynaklı dönüştürücüler çok sağlam aletler değil sorun çok fazla oluyorsa yeni dönüştürücü alabilirsiniz fakat önce dönüştürücüyü fazla hareket etmeyen sabit bir yere almanızı öneririm sorun hala devam ediyorsa yeni dönüştürücü almalısınız dönüştürücüler çok sık böyle sorunlar yaratıyor en iyisi HDMI girişli monitör almak :D

Yeni konular

Geri
Yukarı