RX 580 sistemde görüntü gidiyor

ThePanixz

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i7 11700F - TUF RX 6700XT - TUF Gaming B560M Plus - 16GB DDR4 3000mhz - 1TB M2 - 2TB SSD
Meslek
Öğrenci
Sapphire Nitro+ RX580'li ofis sistemimiz var. 23.7.2 sürücüsüne güncellediğimiz günden beri sistemde ekran bir anda gidiyor geri geliyor, Aygıt Yöneticisi'nden otomatik olarak devre dışı bırakılıyor etkinleştir dediğimizde uygun sürücü yok diyor. Bu olaylar yaşanırken sistemi de açamıyorum. Anakart logosunda kalıyor. 2 3 kere yeniden kapatıp açmam gerekiyor.

Güvenli moddan açıp DDU ile tüm sürücüleri kaldırdım ve stabilliğini bildiğim 23.7.1 sürümünü kurdum. Sorunlar eskisi kadar olmasa da azaldı ancak devam ediyor. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Ekran kartında değil mining oyun bile oynanmadı çok fazla. Ofis ekran kartı yani yüke hiç girmedi desem yeridir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine DDU ile güvenli moddan kaldırıp 23.5.1 sürümünü kurup bir süre kullanacağım şu an sıkıntı yok gibi yine bilgilendiririm konuda. Çok teşekkür ederim ilginize.

Sapphire Nitro+ RX580'li ofis sistemimiz var. 23.7.2 sürücüsüne güncellediğimiz günden beri sistemde ekran bir anda gidiyor geri geliyor, Aygıt Yöneticisi'nden otomatik olarak devre dışı bırakılıyor etkinleştir dediğimizde uygun sürücü yok diyor. Bu olaylar yaşanırken sistemi de açamıyorum. Anakart logosunda kalıyor. 2 3 kere yeniden kapatıp açmam gerekiyor.

Güvenli moddan açıp DDU ile tüm sürücüleri kaldırdım ve stabilliğini bildiğim 23.7.1 sürümünü kurdum. Sorunlar eskisi kadar olmasa da azaldı ancak devam ediyor. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Ekran kartında değil mining oyun bile oynanmadı çok fazla. Ofis ekran kartı yani yüke hiç girmedi desem yeridir.

Bu kartı söküp tekrar montajlayın.

Arkadaşlar sorun devam etmekte. Bilgisayarı uyku moduna alıyorum, uykudan çıkartınca sistemde sürekli görüntü gelip gidiyor. Bilgisayarı kapatıp açmam gerekiyor düzelmesi için.

Sistem boşta çalışırken, kartı hafif oynatın ekran gidip gelecek mi, slot sorunu da olabilir.

Düşükte olsa kart arızası ihtimali de var.

Denedim ancak herhangi bir görüntü gitmesi olmadı.

DDU ile temiz kurulum yapmadan önce BIOS ayarlarını sıfırlayın ondan sonra kurun driver.

Tamamdır deneyeceğim.

Geri
Yukarı