RX 560 Sistemde Monitörden Görüntü Alamamak

BayEgo

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhaba herkese.
Sapphire RX560 ekran kartı ile hiçbir monitörden görüntü alamadım. Sadece evdeki bilmem kaç inç Vestel TV'den görüntü aldım.
Tarihi sıra ile gidersek. Samsung SyncMaster 920NW 19" monitör vardı ondan görüntü almak için DVI-D 24+1 dönüştürücü aldım 2 farklı dükkandan. İkisi de çalıştırmadı. Kabloyu takın gibi uyarı verdi. Aklıma takıldı bizim bu monitör bozuk olmasın, eski Dell laptopa taktım VGA ile sinyal aldı ama benim laptopu açamadığım için görüntü alamadım. Kasada yada ekran kartında mı sıkıntı var dedim HDMI ile koca TV'ye takınca sıkıntı olmadan görüntü aldık.
Ertesi gün oldu HDMI to VGA aldık yok babam yok. Çalışmıyor, komşunun çalışan monitörden denedim kasayı yok. (Eski model Casper monitör VGA) Baktım olmuyor kıydım paraya, Benq Gw2270h aldım HDMI'in bir ucunu kasaya diğerini monitöre taktım onlada çalışmıyor. Özetle hiçbir monitör benim kasadan görüntü sinyali alamadı. Şimdi güzel insanlar hata nerede ve nasıl çözülür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı