RX 560 vs Arktek 1050 Ti

xassy35

Femtopat
Merhaba millet. 2 ekran kartı arasında kaldım. Sizden öneri bekliyorum. Yorum yaparsanız mutlu olurum. (GTX 1050 Ti Arktek diye biraz korktum, gerçek GTX 1050 Ti performansı veremez diye. Beni bilgilendirir misiniz?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Performans olarak 1050 Ti önde. Gerçek 1050 Ti performansı vermez diye bir şey yok. Sonuçta chipset'i belli. Kartın soğutma performansı veya kullanım ömrünü etkiler sadece üretici firma. Onun dışında performanslık bir durum yok. Kart aynı kart. Arktek hakkında bir bilgim yok fakat performans olarak 1050 Ti.

Merhaba millet. 2 ekran kartı arasında kaldım. Sizden öneri bekliyorum. Yorum yaparsanız mutlu olurum. (GTX 1050 Ti arktek diye biraz korktum, gerçek GTX 1050 Ti performansı veremez diye. Beni bilgilendirir misiniz?)

Hocam fake GPU değilse tabii ki de 1050 Ti ama arktek ne kadar güvenli bilemem internetten yurt dışı bir araştırma yap belki yabancılarda ünlü Türkiye'de Turbox'tan kötü diyoruzdur.

Merhaba millet. 2 ekran kartı arasında kaldım. Sizden öneri bekliyorum. Yorum yaparsanız mutlu olurum. (GTX 1050 Ti Arktek diye biraz korktum, gerçek GTX 1050 Ti performansı veremez diye. Beni bilgilendirir misiniz?)

Inno3D NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Twin X2 N105T-3DDV-M5CM 4 GB 128 Bit GDDR5 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri eğer çok tereddütte kaldıysan Inno markası iyi ve güvenilirdir. Bir tık fazla verip bunu alabilirsin.

evet 200 tl çok değil birde bunu satın aldığım yer güvenilirmi yani sıkıntısız elime ulaşır paket demi?
Hocam N11 güvenilir bir sitedir fakat satıcının güvenilirliği konusunda genel mağaza puanına ve yorumlarına bakarak bir fikir sahibi olabilirsiniz. Ama dediğim gibi aracı N11 olduğu için sorun çıkmaz. Zaten para ilk olarak N11 bünyesinde kalıyor ve siz onaylamazsanız bir süre orada kalıyor. Eğer bir sorun olursa zaten iade veya değişim yaparsınız.

Geri
Yukarı